Mjetet për korrigjim

Tretësira e lartë e yndyrës. Aditivë të butë aromatikë. Mbrojtja e makinës larëse kundër formimit të shkallës dhe shkallës. Besfosfatny. Për makinat larëse të çdo lloji dhe larje dore, një temperaturë e gjerë varion nga 30 në 95 ° C. Aktiv në ujë nga çdo ngurtësi.

Përbërja: 5-15% surfactants anionik, zeolites, që përmbajnë oksigjen. Zbardhues,

Mbrojtje e shkëlqyeshme ndaj bojrave dhe tretshmëri e lartë e yndyrës. Ai përmban biodeditive – enzima për heqjen e njollave, aditivë delikatë aromatikë dhe mbrojtje të makinës larëse kundër formimit të shkallëve dhe shkallës. Besfosfatny. Për makinat larëse të çdo lloji dhe larje dore, një gamë e gjerë e veprimit të temperaturës nga 30 ° C deri në 60 ° C. Pluhur aktiv në ujë nga çdo ngurtësi.

Përbërja: 5-15% surfactants anionic, zeolites, 35º C. Mbani larg fëmijëve!

Pesha: 3 kg. 20 lan

Përmban zbardhues oksigjen OXY dhe shtesa për heqjen e njollave. Pastron në mënyrë të përsosur dhe heq të gjitha llojet e papastërtive dhe njollave nga veshjet, tapiceri, mobiljet, pëlhurat dhe liri. Lloje të tilla me origjinë natyrore të njollave si: yndyra, njolla vaji, fruta, pije, ketchup, çokollatë, etj. të gjitha llojet e pëlhurave dhe veshjeve, përfshirë ato me ngjyra (jakë këmishë, prangat, tapiceri mobiljesh, mbulesa dyshemeje) hiqen lehtësisht dhe me lehtësi.

Metoda e aplikimit: aplikoni në inde, fshij dhe lini për 10 minuta. për të ndikuar. Pas shpëlarjes në ujë të ngrohtë.

Përbërja: 5-15% surfaktantë anionikë dhe jo anionikë,> 30% zeolitë, 15-30% zbardhues që përmbajnë oksigjen, surfaktant. Enzimat (proteaza, amulaza), zbardhues optik.

Mbajeni larg mundësive të fëmijëve!

Pesha: 750g

Prodhuar nga lëndët e para natyrore. Nuk shkakton alergji. Biliare që përmbahen në sapun ndihmon në largimin e njollave nga vera, kafja, yndyrat, gjaku, manaferrat dhe njollat ​​e tjera nga të gjitha llojet e indeve. Para larjes, rekomandohet të kontrolloni në një vend të padukshëm në pëlhurë, nëse produkti nuk dëmton pëlhurën e lyer. Kontrolluar nga Qendra Republikane e Alergologjisë (Lituani).

Erofertil  A ndikon masturbimi në fuqinë e përfitimeve dhe të metave të masturbimit

Pesha: 150 gr

Cостав:> 30% sapun, glicerinë, parfum (d-limonen, benzil salicilate, citronellol, geraniol), vrezë, enzimë.

Ky është një pastrues 100% natyral, i sigurt me një shtues natyral – bilanc, i cili përmirëson cilësinë e larjes dhe lehtëson heqjen e njollave nga pëlhura. Produkti është krijuar posaçërisht pa aromatizues dhe për këtë arsye është ideal për larjen e rrobave të foshnjës dhe foshnjës, të brendshme dhe shtrati. Detergjenti nuk e dëmton pëlhurën, pasi të keni larë rrobat nuk elektrizohen. Ai nuk përmban surfaktantë sintetikë, ngjyra, ndriçues optikë. Detergjenti është ekonomik – për të njëjtën sasi lavanderie kërkon më pak se shumica e pluhurave për larje.

Pesha: 400 gr 20 lan

Состав:> 30% e sapunit, ujit, tëmthit, silikatit të natriumit, dioksidit të titaniumit, klorurit të natriumit, hidroksidit të natriumit.

PALRBALLIMI i larjes së pëlhurës së lëngshme të koncentruar

Nuk përmban ngjyra ose aromë. Ai nuk përmban fosfate. Rekomanduar nga

dermatologë për larjen e rrobave të foshnjeve dhe fëmijëve, si dhe rroba për persona me lëkurë të ndjeshme dhe lëkurë të prirur ndaj alergjive. Lani të gjitha llojet e pëlhurave në mënyrë të sigurt dhe efektive në çdo temperaturë. Nuk dëmton pëlhurën dhe ndihmon në ruajtjen e ngjyrës. Lehtësisht i biodegradueshëm pas kontaktit me mjedisin.

Pesha: 1500 ml 30 lan.

Состав: 5-15% agjentë aktivë sipërfaqësorë anionikë;

Përmban biliare, bazuar në sapun natyral, me aromë të freskët. Pa alergjen. Nuk përmban ngjyra, klor dhe ndritës optik. Në mënyrë efektive fshin, zbut indet dhe heq njollat ​​me origjinë proteine ​​dhe yndyre. Ruan indet dhe parandalon derdhjen dhe zbardhjen.
Qëllimi: produkti është i destinuar për larjen e pëlhurave të bardha dhe me ngjyra të të gjitha llojeve: pambuk, liri, mëndafshi, leshi, fije mëndafshi, najloni, etj. I përshtatshëm si për larjen e duarve dhe makinave. Projektuar për 20 lavat / 1000 ml / 40 larë

Erofertil  Pse penisi bëhet i shtrembër, çfarë të bëni dhe si të drejtoni

Pesha: 2000 ml

Costav:

Ringuva X Largues njollash Spray Bile

Ai përkryer shfaq njolla të freskëta të llojeve të ndryshme. Produkti heq njollat ​​e gjakut, djersën, kafenë, çajin, përbërjen, ndryshkun, qumështin, yndyrën, vajin, frutat, verën, perimet dhe të tjerët. Mbartësi i njollave është krijuar për lloje të ndryshme të pëlhurave – të bardha dhe me ngjyra. Shtesa natyrale biliare, e cila është pjesë e heqjes së njollave, është përdorur prej kohësh për të hequr njollat, pasi acidet biliare aktive që ndodhen në të, heqin në mënyrë të përsosur njollat ​​e ndryshme, pa dëmtuar ose zbardhur indet. Produkti është i përshtatshëm si për larjen e duarve ashtu edhe për larjen në një makinë larëse automatike me një temperaturë 15-60 C. Lehtë për t’u shpëlarë. Nuk përmban klor, peroksid, tretës, ngjyra. I mungojnë fosfatet, kështu që heqja e njollave në mjedis është plotësisht e biodegradueshme.

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

  • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
  • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
  • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Shahinclub Shqipëri