Antican-T qetësues

Proceset inflamatore të vulvës, qafës së mitrës dhe vaginës;
Formacione erozive;
Kolpiti dhe vulvovaginiti i etiologjisë së kërpudhave;
Kistet e shtojcave, polipet e përqendrimit të ndryshëm;
Ngjitjet në legen, endometrioza;
Rregullimi i funksionit të sistemit endokrin.

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

 • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
 • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
 • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Përshkrim

Supozimet ANTIKAN-T homeopatike për trajtimin e endometriozës, ngjitjeve dhe proceseve inflamatore në organet gjenitale femërore.

shikoni gjithashtu supozitorët Anticanum (cistet, polipet, inflamatorët, ngjitjet dhe proceset e kërpudhave) ose supozitorët e Endometrinës (endometrioza, disharmonoza)

Përbërja e qirinjve Antican-T

 • ekstrakt vaji homeopatik
 • vajra buckthorn dhe thuja
 • Propolisi
 • ekstrakt nga liqeni i baltës Tambukan
 • kapuçë nga thuja, mistelja dhe tatarnika

Vaji i buckthorn i detit është një burim i pasur i substancave biologjikisht aktive. Heq gjakderdhjen, shëron, zvogëlon ënjtjen, forcon muret e enëve të gjakut; ndihmon në shërimin e plagëve shëruese të vështira. Në praktikën gjinekologjike, ato përdoren në proceset patologjike të kanalit mukozal të qafës së mitrës.

Vaji dhe thelbi i Thujës – një depo e substancave të dobishme, një antiseptik i fuqishëm. Ka veti shëruese, antibakteriale, analgjezike, anti-inflamatore. Ndihmon në normalizimin e proceseve në organet e sistemit gjenitourinar, forcon imunitetin lokal.

Baltë terapeutike e Liqenit Tambukan është një kompleks i pasur me substanca minerale dhe organike: azot, alumin, brom, oksid hekuri, jod, kobalt, mangan, bakër, molibden, squfur, sulfid hidrogjeni, hidrokarbure, fosfor, aminoacide, vitaminë, hormon, antibiotik-si substancat. Karakteristikat antimikrobike dhe baktericidë të marrëdhënies terapeutike konfirmohen. Lipidet e baltës ndihmojnë në forcimin e imunitetit, pjesëmarrjen në rinovimin dhe restaurimin e qelizave të trupit dhe kanë efekte anti-inflamatore.

Propolisi, duke pasur veti të theksuara antibakteriale, parandalon përhapjen dhe zhvillimin e infeksionit në sistemin gjenitourinar, eliminon dhimbjen, zvogëlon ënjtjen dhe inflamacionin, lehtëson kruajtjen dhe djegien, dhe ndihmon në rivendosjen e indeve.

Përbërësit bimorë të supozitorëve Antican-T zgjidhen në atë mënyrë që të sigurojnë një efekt më të theksuar të trajtimit.

 1. Nuskë e bardhë ka aftësinë për të ndaluar gjakderdhjen, lehtësimin e inflamacionit, çaktivizimin e florës patogjene, stimulimin e rigjenerimit të indeve të dëmtuara, përmirëson qarkullimin e gjakut dhe normalizon rrjedhjen venoze, rrit elasticitetin vaskular.
 2. Tatarnik – i njohur për aftësinë e tij për të shkatërruar florën patogjene, për të ndaluar gjakderdhjen dhe zhvillimin e proceseve inflamatore, dhe të ketë një efekt qetësues në një organ të sëmurë.
Erofertil  Shërimi i shpejtë i fuqisë

Efekti në trupin e qirinjve Antican-T:

 • eliminoni dëshirën që shpesh lindin për urinim;
 • çaktivizoni infeksionin, ndaloni procesin inflamator, keni një efekt fungicid, shërues, duke rivendosur;
 • zbut kruajtjen dhe lehtëson ënjtjen;
 • pengojnë zhvillimin e tumoreve;
 • stimuloni shërimin e epitelit;
 • pengojnë gjakderdhjen e mitrës;
 • vendosni trofizmin e mukozës vaginale, lehtësoni thatësinë;
 • përmirësimi i mirëqenies me menopauzën.

Indikacionet për përdorimin e qirinjve Antican-T:

 • proceset inflamatore të vulvës, qafës së mitrës dhe vaginës;
 • formacione erozive;
 • colpitis dhe vulvovaginitis i etiologjisë së kërpudhave;
 • cistat e shtojcave, polipet e përqendrimeve të ndryshme;
 • ngjitjet në legen;
 • endometrioza;
 • rregullimi i funksionit të sistemit endokrin.

Udhëzime për përdorim

 1. Qirinjtë e blerë duhet të ruhen në frigorifer, veçanërisht në mot të nxehtë. Nëse qiri është zbutur, mos e vendosni në frigorifer për një kohë të gjatë, në mënyrë që të ngrijë, do të jetë më e lehtë për tu prezantuar.
 2. Futja e një qiri është më e mira para se të shkoni në shtrat.
 3. Para fillimit, zbrazni zorrët ose bëni një klizmë. Rektumi duhet të jetë i pastër.
 4. Lani duart tuaja tërësisht dhe kryeni një procedurë higjene. Përgatitni liri të freskët, mundësisht me një jastëk; qirinjtë kanë tendencë të shpërndahen dhe të rrjedhin.
 5. Hiqni me kujdes qirinjën nga paketimi i saj. Vendosni doreza mjekësore ose një majë gishti silikoni në gishtin tuaj tregues.
 6. Shtrihuni në anën tuaj, duke e rregulluar këmbën e poshtme dhe duke përkulur këmbën e sipërme në gju, tërhiqeni atë në stomak.
 7. Vendosni ngadalë qirinjën e përgatitur në anus dhe shpojeni atë më thellë me gishtin tuaj tregues. Pasi të keni futur qirinjën, shtrihuni për disa minuta, pastaj vendosni rrobat. Shkoni në shtrat dhe këshillohet që të mos ngriheni më shumë që përmbajtja të mos rrjedhë. Gjatë gjumit të një nate, ilaçi absorbohet plotësisht.
Erofertil  Nxitni një ngritje

Kursi i plotë konsiston në 30-60 procedura. Kështu, kërkohen nga 3 deri në 6 pako. Për rezultate më të mira, rekomandohet të përsërisni kursin pas një kohe. Isshtë e mundur të përdoret para operacionit.

Противопоказания

Asnjë kundërindikacion specifik nuk është identifikuar. Nuk rekomandohet përdorimi i qirinjve në rast të ndjeshmërisë së shtuar ndaj produkteve të bletarisë, si dhe në prani të një reaksioni alergjik ndaj një prej përbërësve të përbërjes.

Produkti është i çertifikuar.
TU 9360-001-22090914-99

Patentë për shpikjen Nr. 2308964
Prodhuar nga: Verbena SH.A. Laboratori Homeopatik (Pyatigorsk)

Shahinclub Shqipëri