Cilat ushqime rritin fuqinë shpejt

Pershendetje vajzave. A doni që njeriu juaj të ketë një "ngritës gurësh"? Sot do t'ju tregoj se cilat ushqime rritin fuqinë te burrat. Flitet shumë për këtë mes burrave dhe natyrisht grave. Womando grua dëshiron që burri i saj të ketë një shufër çeliku në pantallonat e tij. I fortë dhe gjithmonë i gatshëm për të hyrë në vaginën e një gruaje të dashur në aludimin e parë.

Në moshë të re, zakonisht nuk ka asnjë problem të tillë. pothuajse asnjë. Por me moshën, kjo situatë shfaqet. Jo gjithmonë i dashuri juaj është gati me kërkesën tuaj të parë, menjëherë filloni t'ju sjellin në orgazëm. Sigurisht që ekzistojnë substanca në një farmaci si Viagra. Por a e dini se Viagra është një nënprodukt që erdhi nga shpikja e një trajtimi në zemër.

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

  • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
  • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
  • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Cilat ushqime rritin fuqinë te burrat rendisin shpejt.

Por ka substanca dhe produkte shumë të thjeshtë që janë në dispozicion të çdo personi, dhe më e rëndësishmja rrisin ndjeshëm fuqinë. Mos harroni këtë listë.

Ka produkte të tillë në tableta. Nootropil, për shembull, dhe Ginko Biloba, të cilat përmirësojnë mikrokirulacionin si në trurin e një koke të madhe dhe të një të vogël. Por zakonisht ata thjesht thonë gjithmonë se përmirëson qarkullimin cerebral. Nuk do të jetë turp të marrësh një farmaci. Më thuaj, më jep ato pilula për të përmirësuar qarkullimin cerebral të kokës. Por çfarë koka … shhhh … heshtje.

Sa herë që përmirësoni qarkullimin cerebral, ju, ndër të tjera, përmirësoni qarkullimin e gjakut të qendrës seksuale dhe mikrovesselat në organin gjenital mashkullor. Këto produkte ose produkte rritin fuqinë shpejt, ndonjëherë edhe në çast.

Ilaçi tjetër shumë efektiv është aloe. Isshtë e njohur për të gjithë, rritet në sills dritare, e hidhur, e keqe. Por, megjithatë, me doza të vogla, gjysmë lugë çaji të holluar me ujë, ndoshta me mjaltë, përdorimi i një deri në dy herë në ditë në mënyrë të konsiderueshme dhe rrit ndjeshëm korrigjimin.

Si po ndodh kjo? Për shkak të faktit se trakti gastrointestinal është i stimuluar. Së pari, qendra tretëse është mbrojtëse dhe seksuale në tru janë të vendosura së bashku. Së dyti, muret e stomakut, në veçanti, janë të veshura me qeliza të caktuara që janë përgjegjëse për tonin e sistemit nervor. Alshtë aloe që stimulon tonin e sistemit nervor, jep komandën e mikrocirkulacionit nga koka e madhe në kokën e vogël. Dhe e gjithë kjo ndihmon për të përmirësuar fuqinë.

Erofertil  Pse shafran i Indisë është i mirë për burrat

Tretë.

Ilaçi tjetër që është në dispozicion për ju është vera e re. Provoni Krimesë, shumë mirë. Megjithëse jam një mbështetës i një stili jetese të shëndetshëm, megjithatë, konsumimi i moderuar i verërave të kuqe të thata, por natyror, veçanërisht i ri, stimulon seriozisht qarkullimin e gjakut në trup. Farë kontribuon në një marrëdhënie seksuale më të gjatë dhe kënaqësi më të mirë për ju. Por sigurisht nuk duhet të tejkaloni dozën. Jo më shumë se 50 g në ditë. Cilat ushqime rritin fuqinë nëse burri nuk pi verë?

Nëse një burrë nuk pi fare, atëherë ilaçi i mëposhtëm do të bëjë. Lëng i freskët i shegës, ai shitet në treg. Sidomos në Krime, kur të hyni në tregun e Jaltës, patjetër që do t'ju ofrohet ky lëng shege. Shtë shumë efektive për shpërndarjen, përsëri, mikrokirulimin në kokën e penisit dhe formimin e një fuqie të qëndrueshme.

Pestë.

Dhe natyrisht, yndyrnat e lëngshme janë shumë efektive. Kjo është yndyra e keqe, vaji i peshkut dhe veçanërisht yndyra e shëndetshme nga farat e kungullit me perime. Por përsëri, rrotullimi i saktë, ku ka shumë zink. Ose ju gjithashtu mund të blini vetëm farat e kungullit, veçmas badger ose vaj peshku, dhe e gjithë kjo gjithashtu. Kjo stimulon funksionimin e duhur të zonës gjenitale.

Nuts. Anydo, bajame më e mirë, ato nuk janë vetëm të dobishme për fuqinë mashkullore, por tërheqin edhe gratë me erën e tyre. Era e bajameve të hidhura është shumë tërheqëse. Arre është gjithashtu e mirë për ruajtjen e një fuqie të qëndrueshme. Kështu që vajzat, më shpesh blini dhe ushqeni burrat tuaj arra, por jo të kripura, por natyrale, pa përpunim shtesë. Shtë më mirë të blini të tilla në treg, por jo në dyqan. Tani e dini se cilat ushqime rrisin fuqinë. Lista mund të vazhdojë. Por unë kam identifikuar mënyrat më të mira dhe produktet që rrisin potencialin e garantuar.

Erofertil  Libido mashkull, kuptimi term dhe faktorët që ndikojnë në epsh

Epo, ngritja më e mirë e aftësive mashkullore dhe testosteroni në një marrëdhënie romantike. Vajzat, ndajnë në komente mendimet tuaja për këtë temë. Me çfarë ushqehen burrat tuaj?

Shahinclub Shqipëri