Vlerësimi i tabletave për fuqinë

Cila është më mirë të zgjidhni një ilaç për specialistin e fuqisë do t'ju tregojë, duke zbuluar shkakun e problemit. Të gjitha fondet mund të ndahen në dy grupe të mëdha: përgatitjet me origjinë sintetike dhe bazuar në përbërësit e bimëve.

Vlerësimi i ilaçeve për të rritur fuqinë mashkullore përfshin shumë produkte, si vendas ashtu edhe të importuar. Të gjithë ata janë krijuar për të përmirësuar qarkullimin e gjakut në organet e legenit, normalizimin e funksionimit të organeve gjenitale dhe rivendosjen e niveleve hormonale.

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

 • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
 • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
 • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

10. Visison

Një nga mjetet juridike të njohura për fuqinë mashkullore, e cila është përfshirë në renditjen e barnave më të mira, janë Vizarsin. Tabletat janë të përshkruara për trajtimin e impotencës tek burrat e moshave të ndryshme. Para se të filloni të merrni duhet të njiheni me përshkrimin e ilaçit.

Substanca aktive e ilaçit ndihmon për të çlodhur indet e organeve gjenitale mashkullore dhe rrit rrjedhjen e gjakut në to, duke rezultuar në një mbledhje të plotë. Përmirësimi i funksionit seksual të një mashkulli vërehet tashmë që nga ditët e para pas fillimit të administrimit.

Kundërindikimet për marrjen e drogës janë funksionimi i dëmtuar i mëlçisë, sëmundjet e gjakut, problemet me sistemin kardiovaskular, presioni i ulët i gjakut dhe një alergji ndaj përbërësve të tij përbërës.

Vlen të trajtohen kundërindikacionet e treguara me përgjegjësi. Pra, në rastin e marrjes së ilaçit për problemet e zemrës, mund të ndodhë vdekja e papritur, zhvillimi i miokardit, goditja në tru, një sulm i anginës pektorisi dhe aritmia.

Ilaçi duhet të merret me gojë me stomak bosh, pasi ushqimi ngadalëson fillimin e efektit të dëshiruar. Një tabletë (50 mg) duhet të pihet një orë para kontaktit të supozuar seksual. Ju nuk mund ta merrni ilaçin më shumë se një herë në ditë. Në disa raste, doza mund të reduktohet në gjysmën e tabletës.

9. Impas

Në vendin e 9-të në renditjen e barnave më të mira për potencialin tek burrat është Impaz. Këto janë tableta homeopatikë të destinuar për resorbim. Ilaçi është absolutisht i sigurt për trupin dhe mund të kombinohet me ilaçe të tjera, përfshirë formulimet e mjekësisë tradicionale.

Pilulat kontribuojnë në mbushjen e gjakut me penisin, si rezultat, sigurohet një mbledhje e gjatë, rritet dëshira seksuale dhe ka kënaqësi të plotë nga marrëdhëniet seksuale.

Mjeti më i mirë për fuqinë mashkullore Impaz është i përshkruar në rast të mosfunksionimit erektil me origjinë të ndryshme, ulje të dëshirës seksuale, letargji të funksionit seksual, derdhje shumë shpejt. Ky ilaç i fuqishëm jo vetëm që ndalon zhvillimin e impotencës, por edhe përmirëson një mbledhje.

Përveç problemeve me sferën seksuale, përbërësit aktiv eliminojnë ndjenjën e lodhjes, nervozizmin, normalizojnë zemrën dhe minimizojnë shfaqjen e marramendjes dhe dhimbjes në kokë.

Tableta mbahet në gojë derisa të resorbohet plotësisht, pas së cilës mund të pini ujë. Pritja bëhet më së miri në mbrëmje. Kohëzgjatja e kursit të trajtimit duhet të jetë së paku tre muaj. Në rast të ejakulimit shumë të shpejtë ose ulje të dëshirës seksuale, tableta duhet të merret një orë para marrëdhënies seksuale.

8. Alikaps

Pilulat më efektive për fuqinë mashkullore janë Alikaps. Ky është një shtesë ushqimore biologjikisht aktive mbi baza natyrale, e cila rrit dëshirën seksuale dhe rrit numrin e akteve seksuale. Një mbledhje bëhet më e gjatë dhe më e ndritshme.

Komponentët aktivë janë ekstrakte të bimëve të tilla si eureka me gjethe të gjata, pëllëmba xhuxh zvarritës dhe gjethe të Damiana. Komponentët natyrorë kanë një efekt të dobishëm në funksionimin e të gjithë organizmit. Ato rrisin nivelin e testosteronit, eleminojnë përqendrimet e inflamacionit, tonifikojnë, kontribuojnë në zhdukjen e ndjenjave të ankthit, frikës, parandalojnë zhvillimin e shumë sëmundjeve të organeve riprodhuese të burrave, rregullojnë prodhimin e spermës.

Rezultati i nevojshëm mund të arrihet vetëm me një kurs të marrjes së ilaçit. Merrni një kapsul në mëngjes gjatë ngrënies.

Ju nuk mund të merrni ilaçe për diabetin, presionin e lartë të gjakut, sëmundjet e zemrës, hipoglikeminë.

Shtë më mirë nëse regjimi i trajtimit përshkruhet nga një specialist bazuar në gjendjen e përgjithshme dhe shkallën e dëmtimit të funksioneve seksuale.

7. Ujku ujku

Kulmi i mjeteve juridike më të mira për potencialin vazhdon fitopreparimin e mirë të Vuk Vuk. Ndihmon për të përballuar problemet me potencë, derdhje të hershme dhe ulje të makinës seksuale. Përbërësit bimorë që përbëjnë ilaçin rivendosin funksionimin e organeve gjenitale, forcojnë dhe rrisin fuqinë dhe rritin marrëdhëniet seksuale afatgjata.

Substancat aktive që përbëjnë aditivët biologjikisht aktiv janë bimë në Afrikën e Jugut, si rrënjët e carissa, securinega virosa, heteromorph pemësh, triumfi i saldimit. Përveç kësaj, flavonoidet, taninet dhe saponins janë të pranishëm.

Të gjithë përbërësit që rrisin fuqinë tek burrat, kanë një efekt të dobishëm në funksionimin e organeve të tjera. Ata normalizojnë sistemin nervor, zvogëlojnë rrezikun e prostatitit, parandalojnë ngecjen në gjëndrën e prostatës, forcojnë enët e gjakut dhe përmirësojnë cilësinë e gjakut.

Më shpesh, dy tableta janë të përshkruara në ditë, të cilat janë më mirë të pini me ushqim. Kursi i trajtimit zakonisht zgjat një muaj. Për të rritur dëshirën seksuale dhe për të përmirësuar cilësinë e marrëdhënieve seksuale, lejohet të merrni 4 tableta një orë para seksit.

Ilaçi nuk duhet të merret nëse jeni alergjik ndaj përbërësve. Me kujdes dhe nën mbikëqyrjen e mjekut, ato merren në prani të kancerit, sëmundjeve të zemrës, pas një sulmi në zemër ose goditje në tru.

6. Sildenafil

Ilaçi më i mirë për trajtimin e mosfunksionimit ngrerë është Sildenafil. Substanca aktive e tabletave blu është citrat sildenafil në një dozë prej 25, 50 ose 100 mg.

Erofertil  Droga të lira për të rritur fuqinë

Marrja e ilaçit çon në relaksim të mureve të enëve të gjakut, rritje të rrjedhës së gjakut në penis dhe një ngadalësim të daljes së tij. Arrihet një nivel i lartë i mbledhjes, i cili është në gjendje të mbahet gjatë gjithë marrëdhënies seksuale.

Meqenëse Sildenafil është një përbërës kimik, një efekt negativ në organet e tjera të brendshme është i mundur. Kundërindikimet janë mëlçia, sëmundja e zemrës, një goditje e fundit ose sulmi në zemër, sëmundje të organeve të vizionit.

Në udhëzimet për përdorim dhe dozen rekomandohet të merrni tableta 40 minuta para marrëdhënieve seksuale një herë në ditë para ngrënies. Doza e vetme e rekomanduar prej 50 mg. Nëse është e nevojshme, mund të rritet në 100 mg ose të zvogëlohet në 25 mg. Ju nuk mund të rritni dozën e më shumë se 100 mg në ditë. Ilaçi zgjat deri në 4 orë.

5. Levitra

Një nga ilaçet moderne dhe efektive që mund të rrisin fuqinë është Levitra. Në renditjen e barnave më të mira, është në vendin e 5-të. Pas 30 minutash pas administrimit, penisi mbushet me gjak. Pilulat ndihmojnë për të arritur shpejt një mbledhje dhe për ta ruajtur atë për 7 orë.

Aspektet pozitive të kësaj droge nuk janë vetëm një veprim i shpejtë dhe një efekt i qëndrueshëm. Levitra rikthen funksionin erektil, përmirëson gjendjen e organeve të sistemit riprodhues, zgjat kohën e kontaktit seksual. Nuk ka kufizime në marrjen e ushqimit.

Në shumicën e rasteve, mjeku përshkruan një ilaç me një dozë të përbërësit aktiv të vardenafil 10 mg. Tableta duhet të merret 40 minuta para kontaktit seksual, të lahet me një sasi të vogël uji. Dozimi mund të rritet në 20 mg. Efekti i ilaçit mund të zgjasë nga 6 deri në 12 orë, gjithçka varet nga karakteristikat individuale të trupit të secilit njeri.

Refuzimi për të marrë këtë ilaç duhet të jetë në rastin e sëmundjeve të veshkave, zemrës, enëve të gjakut, ulçerës peptike, goditjes së fundit ose sulmit në zemër, sëmundjeve të organeve të vizionit.

4. Viagra

Vlerësimi i barnave më të mira për potencialin nuk është i plotë pa Viagra sintetike popullore. Tabletat merren menjëherë para marrëdhënieve seksuale. Ilaçi trajton shkakun e impotencës, që është pamundësia për të pasur një mbledhje të mjaftueshme për të kryer dhe kontakt të plotë seksual.

Substanca aktive është sildenafil, e cila parandalon derdhjen e parakohshme. Si rezultat, kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale rritet, ndjeshmëria e mbaresave nervore rritet, rrjedhja e gjakut në penis rritet. Ky efekt mund të vazhdojë për 4 orë.

Përveç përbërësit të fuqishëm të citratit të sildenafilit, përmban edhe natrium krokarmelozë, celulozë, stearat magnezi, fosfat hidrogjeni të kalciumit. Të gjitha këto substanca rrisin efektin e ilaçit dhe sigurojnë efektivitetin e tij.

Shtë më mirë të merrni pilulën në stomak bosh 30 minuta para marrëdhënies seksuale. Për shumicën e pacientëve, një dozë prej 50 mg është e përshkruar. Efekti do të zgjasë deri në 4 orë. Gjatë kësaj kohe, mund të keni vazhdimisht kontakte seksuale. Ju mund ta merrni ilaçin vetëm një herë në ditë, duke mos tejkaluar një dozë prej 100 mg.

Ilaçi nuk mund të merret njëkohësisht me ilaçe të tjera për trajtimin e mosfunksionimit ngrerë. Isshtë përshkruar me kujdes për pacientët me sëmundje të mëlçisë, zemrës, si dhe dëmtim të shikimit.

3. Tongkat ose platini

Vlerësimi i mjeteve juridike më të mira për potencialin mashkullor përfshin ilaçin natyror, Platformën Tongkat ali. Ndihmon për të përballuar problemet që shfaqen në zonën gjenitale. Komponentët rrisin dëshirën seksuale dhe rrisin cilësinë e seksit.

Përbërja e ilaçit përfshin një ekstrakt të rrënjës së euricomës me gjethe të gjata, qumështin e mitrës së bletëve, rrënjën e xhensen. Ekzistojnë përbërës ndihmës. Substancat bimore jo vetëm që përmirësojnë funksionimin e organeve gjenitale, por gjithashtu forcojnë tërë trupin, rritin imunitetin.

Pas një kursi të terapisë, hormonet mashkullore normalizohen, një ereksion forcohet, fuqia rikthehet dhe kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale rritet.

Rekomandimet për marrjen e pilulave janë: pini ato më mirë me vakt, me pak ujë. Ilaçi fillon pas 30 minutash dhe zgjat rreth 6 orë.

Për të rritur dëshirën seksuale dhe për të rritur kohën për seks, ju duhet të merrni ilaçin një herë 40 minuta para marrëdhënies seksuale. Në raste të tjera, tregohet trajtimi i kursit, i cili përfshin marrjen e një kapsulë çdo tre ditë për tre muaj.

Një tjetër pronë pozitive që droga Tongkat platin posedon është mungesa e efekteve anësore. Ilaçi ka një përbërje plotësisht natyrale, i cili është plotësisht i pajtueshëm me pije alkoolike dhe nuk është i varur.

2. Cialis

Ilaçi për të rritur potencialin Cialis ndihmon që shpejt të përballen me problemet në zonën gjenitale. Substanca aktive është tadalafil. Ai relakson muskujt e lëmuar të penisit, duke rezultuar në përmirësimin e rrjedhës së gjakut në këtë organ.

Pilulat mund të rrisin kohën e marrëdhënieve seksuale, të ndihmojnë për të arritur një orgazëm të ndritshëm, t'i japin burrit besim. Efekti i pilulës vjen pas 15 minutash dhe efekti i ilaçit zgjat 36 orë.

Cialis duhet të merret 15-20 minuta para marrëdhënies seksuale të supozuar. Në shumicën e rasteve, mjekët përshkruajnë një dozë prej 20 mg (1 tabletë). Ju nuk mund të pini më shumë se një tabletë në ditë.

Kundërindikimet për përdorimin e këtij ilaçi janë patologji të sistemit kardiovaskular, goditje në tru dhe sulme në zemër, të cilat ishin në gjashtë muajt e fundit, presion i paqëndrueshëm i gjakut.

1. Johimbin

Vlerësimi i mjeteve më të mira për të rritur fuqinë kryesohet nga ilaçi Yohimbine. Tabletat stimulojnë dëshirën seksuale dhe zgjimin, rivendosin aktivitetin e zvogëluar seksual dhe forcojnë qarkullimin e penisit.

Ilaçi për të rritur fuqinë e Yohimbine përmban përbërës natyralë. Afërdizaku i izoluar nga lëvorja e një peme afrikane yohimbe. Kura është më e mira. I përshtatshëm për trajtimin e mosfunksionimit ngrerë me origjinë të ndryshme, ndihmon veçanërisht nëse problemi me fuqinë është shkaktuar nga lodhja e shtuar dhe stresi.

Duke pasur një origjinë natyrale, ilaçi tolerohet mirë nga pacientët. Kundërindikimi është presioni i ulët ose i lartë i gjakut, patologjitë e rënda të mëlçisë dhe veshkave dhe ndjeshmëri e shtuar ndaj përbërësve të ilaçit.

Tabletat 5 mg duhet të pihen me ushqim, lahen me ujë. Duhet të merret në kurse me 1-2 tableta tri herë në ditë. Kohëzgjatja e trajtimit mund të jetë rreth katër javë. Jeta seksuale kthehet në normale deri në fund të javës pas fillimit të terapisë.

Me kalimin e viteve, cilësia e jetës seksuale mund të ulet për shkak të arsyeve të një rënieje natyrale të prodhimit të hormoneve, stilit të jetës së pahijshme dhe problemeve shëndetësore. E gjithë kjo shprehet në formën e mosfunksionimit ngrerë tek burrat, gjë që ndikon shumë në vetëvlerësimin, marrëdhëniet me gratë. Droga për të rritur fuqinë do të ndihmojë në zgjidhjen e problemit. Ekspertët analizuan të gjithë stimuluesit e funksionit seksual në tregti, duke nxjerrë në pah ilaçet më të mira për potencialin në vitin 2019.

Ilaçi për fuqinë se cila kompani është më e mira për të zgjedhur

Shumica e ilaçeve duhet të merren vetëm siç udhëzohet nga një mjek. Ka edhe opsione që lëshohen lirshëm. Në shitje mund të shihni shumë analoge me një përbërje të ngjashme, parimin e veprimit, por nga prodhuesit e ndryshëm. Cilat pilula për fuqinë në këtë rast, zgjidhni? Ekspertët sugjerojnë të njiheni me kompanitë e mëposhtme farmaceutologjike të besueshme:

 • Pfizer është një nga kompanitë më të mëdha të prodhimit të ilaçeve të themeluar në Amerikë në vitin 1849. Popullariteti tek prodhuesi u soll nga Anti-kolesterolit Lipitor, si dhe stimuluesi ekzistues i potencialit Viagra.
 • Bayer është një kompani kimike farmaceutike gjermane me famë botërore e themeluar në 1863. Sot është një markë e vërtetë në fushën e mjekësisë, besuar nga specialistët më të mirë. Marka solli një popullaritet të tillë si heroina, aspirina. Të gjitha produktet kontrollohen me ekzaminim, dhe Levitra njihet si një nga ilaçet më të mira për një gjysmë të fortë të shoqërisë midis analogëve.
 • EliLillyandCompany është një prodhues farmaceutik amerikan i themeluar në 1876. Popullariteti i vërtetë i kompanisë u soll nga fakti që ishte i pari që zhvilloi, tregun e insulinës. Sot, ndërmarrjet e saj janë të vendosura në të gjithë botën, gjë që i bën të pranueshme barnat me cilësi të lartë, të njohura.
 • Materia Medica Holding është një prodhues vendas i ilaçeve të sigurta dhe efektivë me çmime të përballueshme. Kompania është themeluar në vitin 1992, që nga atëherë ajo është bërë e famshme për mjetet juridike homeopatike të disponueshme për një gamë të gjerë të konsumatorëve. Lavdia u mor falë ilaçeve për alkoolizëm, ilaçeve të ftohtë të fëmijëve, ilaçeve të sigurta kundër mosfunksionimit erektil pa kundërindikacione.
 • Health LLC është një prodhues ukrainas, aktiviteti ka për qëllim furnizimin e gjeneratave të denjë të "blloqeve" botërore në fushën e farmakologjisë në tregjet e vendeve të ish-CIS. Jo të gjithë mund të përballojnë të blejnë vazhdimisht stimulues të importuar për fuqi, në kontrast me analoge të lira të kësaj marke.
 • Vitamer LLC është baza prodhuese e Parapharm CJSC, veprimtaria e së cilës ka për qëllim prodhimin e shtojcave dietike, ekstrakte bimore dhe produkteve natyrale kozmetike. Barnat më të njohura sot janë ekstrakte të valerianit, motherwort, Altai, Mumiye, Vuka-Vuka, etj.
 • Ufeelgood është një kompani e Moskës e themeluar në vitin 2011. Aktivitetet e saj kanë për qëllim prodhimin e produkteve natyrore për një mënyrë jetese të shëndetshme. Këto janë super ushqime, ushqimi sportiv, shtesa natyrale ushqyese, stimulues i fuqisë, imuniteti, komplekset e vitaminave.
 • Evalar është kompania më e madhe farmaceutike ruse e themeluar në 1991. Marka është bërë e popullarizuar falë shumë biidersditiveve efektive. Këto janë vetëm mjete juridike natyrale, barishtore, natyrale pa efekte anësore, kundërindikacione të rrepta.
Erofertil  Si të kryeni jelking - rezultatet e fotografive para dhe pas

Vlerësimi i barnave për fuqinë

Barnat më të mira për fuqi u zgjodhën nga ekspertët kryesisht në rekomandimet dhe vlerësimet e mjekëve. Meqenëse çrregullimet erektile janë bërë një plagë e vërtetë e popullatës mashkullore, ilaçet e reja vazhdimisht shfaqen në shitje. Dhe kjo e bën të vështirë zgjedhjen. Gjatë zgjedhjes së kandidatëve, u morën parasysh faktorët e mëposhtëm:

 • Grupi – sintetik, homeopatik, përgatitje bimore, shtojcë dietike;
 • Forma e lëshimit – zgjidhje, pika, tableta, kapsula, dragees, ointments, gels, llak;
 • Aplikimi – një herë ose kursi;
 • Kundërindikimet – sëmundjet, alergjitë;
 • Efektet anësore – rreziqet e zhvillimit të simptomave të tilla;
 • Ndërveprimi – me të cilin mund të kombinohen, me atë që është e ndaluar;
 • Prodhuesi – një produkt i çertifikuar ose një kompani e dyshimtë.

Për shumë blerës, çmimi është një tregues i rëndësishëm. Disa mund të lejojnë mallra të importuara nga markat, të tjerët preferojnë të trajtohen me gjenerikë, homologë të brendshëm. Ekspertët përzgjodhën gjithashtu ilaçe efektive për fuqinë sipas rishikimeve të burrave që ndanë rezultatet e trajtimit, si dhe rekomandimet e specialistëve mjekësorë.

Shkelja e funksionit riprodhues të burrave është një nga problemet më të ngutshme të kohës sonë, sepse sipas statistikave, problemet me fuqinë vërehen në çdo njeri të pestë në botë. Arsyet për këtë mund të jenë të ndryshme, të shkaktuara nga sëmundjet fizike ose natyra psikogjenike. Dhe rezultati është gjithmonë i njëjtë – mosfunksionim ngrerë.

Disorderrregullimi seksual nuk është shaka, prandaj, mjekët dhe farmacistët kanë zhvilluar një numër të barnave, medicinale dhe biologjikisht aktive, për të rikthyer aktivitetin seksual të meshkujve. Në kërkim të një agjenti terapeutik për të rritur fuqinë, ekziston rreziku të hasni gjysëm stimulues joefektivë ose thjesht mashtrues. Si të kuptoni tërë larminë e barnave dhe të gjeni ilaçin më efektiv? Ky artikull ka përpiluar një listë të mjeteve juridike më të mira për fuqinë mashkullore me një përshkrim të substancave aktive të ilaçit, efektet e tyre dhe efektin.

Vyzarasyn

Veprimi i Vizarasin, një forcues i fuqisë, si shumica e ilaçeve të ngjashme, bazohet në futjen e një frenuesi selektiv në qarkullimin e gjakut që stimulon funksionimin e enëve të gjakut dhe rikthen funksionin erektil.

Substanca aktive e Vizarasin është një frenues i fuqishëm selektiv i PDE-5 ose, siç quhet gjithashtu, sildenafil. Ilaçi depërton në enët e gjakut dhe i relakson ato, duke stimuluar zgjerimin, për shkak të të cilit gjaku mund të rrjedhë lirshëm në organet gjenitale. Aksioni i "Visarasin" fillon gjysmë ore pas marrjes së ilaçit, dhe një efekt i plotë terapeutik mund të vërehet pas një kursi dy-javor të trajtimit.

"Vizarasin" rekomandohet për përdorim për trajtimin e mosfunksionimit ngrerë, i cili konsiston në pamundësinë për të arritur një ngritje të penisit ose për ta mbajtur atë për një marrëdhënie seksuale të kënaqshme. Sidoqoftë, ilaçi ka një listë të kundërindikacioneve dhe efekteve anësore, kështu që duhet të merrni "Visarasin" vetëm pasi të këshilloheni me një specialist.

Impaza

Në efektin e tij, Impaz është i ngjashëm me paraardhësit e tij, por, duke qenë një ilaç homeopatik, ai nuk ka efekte anësore aq të forta në funksionet e organeve gjenitale mashkullore. Ilaçi gjithashtu ndryshon në përbërjen e frenuesve aktivë që veprojnë në sistemin e qarkullimit të gjakut. Impaza përmban trupa të pastruar C200, duke ndikuar në prodhimin e NO oksidit nitrik të sintezës, i cili gradualisht hollon enët e gjakut dhe përshpejton qarkullimin e gjakut. Efekt i ngadalshëm në organin gjenital nuk sjell një efekt stresi, gjë që zvogëlon rrezikun e efekteve anësore.

"Impaz" është i përshkruar për mosfunksionim ngrerë, ulje të makinës seksuale dhe potencial të paqëndrueshëm të shkaktuar nga shkaqe psikogjenike dhe organike. Për të arritur një përmirësim të dukshëm të funksionit riprodhues, ilaçi duhet të merret për të paktën 3 javë. Përveç detyrës kryesore mjekësore, Impaza njëkohësisht ka një efekt pozitiv terapeutik në epsh për mashkullin, duke stimuluar prodhimin e testosteronit.

Duhet të theksohet se ilaçi nuk është i dizajnuar për restaurimin afatshkurtër të një ereksioni dhe është efektiv vetëm me administrim sistematik.

AliKaps

Ilaçi për potencialin Alikaps është një shtesë dietike e rekomanduar për çrregullime riprodhuese te burrat e rritur të çdo moshe. Ai rrit ngritjen dhe ka një efekt profilaktik në çrregullime që lidhen me moshën dhe sëmundjen.

"AliCaps" nuk i përket kategorisë së frenuesit. Efekti terapeutik arrihet për shkak të pranisë së përbërësve natyrorë me origjinë bimore në përbërjen e produktit. Ekstrakti i euritcomës me gjethe të gjata stimulon prodhimin e testosteronit dhe ndihmon në lehtësimin e stresit, ekstrakti i një pëllëmbë xhuxh parandalon zhvillimin e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar, përmirëson cilësinë e spermës dhe rrit sasinë e saj, ekstrakti i gjetheve të Damianës zvogëlon ankthin dhe ndihmon të besoni në veten tuaj, gjë që rrit ndjeshëm dëshirën seksuale.

Erofertil  Si të rivendosni një mbledhje

Shtesa është krijuar për përdorim afatgjatë dhe përmirëson funksionet riprodhuese të burrave duke përmirësuar funksionimin e sistemit hormonal. Një nga avantazhet kryesore të AliCaps është mungesa e efekteve anësore.

Wooka Wooka

“Vuka Vuka” është një përgatitje krejtësisht e natyrshme për zgjidhjen komplekse të problemeve seksuale mashkullore: ndihmon në rivendosjen dhe përmirësimin e fuqisë mashkullore, stimulon epshin, energjizon dhe jep qëndrueshmëri, kontribuon në një kohëzgjatje më të gjatë të marrëdhënieve seksuale. Dhe e gjithë kjo me mungesën e plotë të aditivëve frenues dhe stimulues. “Vuka Vuka” nuk i përshpejton proceset, thjesht i normalizon ato.

Përbërja e ilaçit përfshin përbërës bimorë që kontribuojnë në një përmirësim të konsiderueshëm të cilësisë së jetës seksuale të një burri. Virosa securinega eliminon siklet psikologjike, heteromorfet në formë peme rrisin kohëzgjatjen e marrëdhënies seksuale, velvich treumfet stimulon prodhimin e spermës me cilësi të lartë, netheuria rrit dëshirën, dhe karrota ushqimore përmirëson sistemin e përgjithshëm urogjenital.

Ilaçi merret menjëherë përpara marrëdhënieve seksuale ose rregullisht për të parandaluar çrregullimet ekzistuese ose të mundshme. Për shembull, ndihmon për të luftuar me sukses prostatitin në ndonjë prej manifestimeve të tij. "Vuka Vuka" është absolutisht e padëmshme dhe jo Addictive.

sildenafil

Veprimi i ilaçit "Sildenafil" bazohet në punën e frenuesit me të njëjtin emër, në lidhje me përfitimet dhe dëmet për të cilat mjekët argumentojnë me vite. Ndërkohë, diskutimet janë duke vazhduar, ilaçi vazhdon të ketë një efekt pozitiv në funksionet riprodhuese të gjysmës së fortë të njerëzimit.

Sildenafil është një frenues selektiv periferik që, për shkak të efektit të tij vazodilues, rrit rrjedhjen e gjakut në organet gjenitale, duke bërë që penisi të ngurtësohet. Falë ilaçit, një njeri ngacmohet shpejt, ngritja e tij përmirësohet dhe kohëzgjatja e tij rritet, dhe ndjeshmëria e organit rritet. Për shkak të veprimit të shpejtë, Sildenafil është një nga mjetet më të njohura për zgjidhjen e një problemi delikate mashkullor.

Ilaçi ka një "POR" të rëndësishëm në formën e një faktori të rëndësishëm psikologjik: nëse njeriu nuk ka dëshirë për intimitet, nuk do të ndodhë një mbledhje. Por "Sildenafil" krahasohet në mënyrë të favorshme me produkte të ngjashme nga padëmtimi relativ, me kusht që të merret në doza të vogla.

Levitra

Përbërësi aktiv i përgatitjes Levitra është vardenafil, i cili ndikon drejtpërdrejt në indet dhe gjakun e penisit dhe zonës së legenit. Avantazhi kryesor i këtij mjeti është arritja e rezultatit maksimal në mungesë të plotë të një mbledhjeje. Plus më i madh i Levitra është efektet e tij minimale, pasi që ilaçi fillimisht u konceptua si një trajtim i sigurt për impotencën seksuale. Për shkak të këtij fakti, burrat me diabet, sëmundje të zemrës dhe enëve të gjakut mund të marrin ilaçin.

Ilaçi "Levitra" ndryshon nga shokët e tij "Viagra" në mungesë të kundërindikacioneve ndaj alkoolit dhe ushqimeve të caktuara.

Vardenafil absorbohet shpejt nga trupi, dhe për këtë arsye veprimi i Levitra fillon 15-20 minuta pas administrimit. Efekti zgjat nga 4 deri në 6 orë. Ilaçi nuk shkakton varësi, nuk çon në probleme me lindjen e fëmijëve.

Tongkat ose platini

"Tongkat ali platinum" është një shtesë shtesë diete që ndihmon për të rivendosur funksionin erektil të burrave dhe përmirëson cilësinë e aftësive të tij riprodhuese. Duke rritur prodhimin e testosteronit me gati 5 herë, ilaçi rrit epshin e mashkullit, e cila nga ana tjetër ndikon në qarkullimin e gjakut në legen. Suplementi rrit dëshirën, forcon një mbledhje dhe ndihmon në zgjatjen e marrëdhënieve seksuale. Aksioni fillon 1-2 orë pas administrimit dhe zgjat 3-7 ditë.

Përbërja e ilaçit përfshin ekskluzivisht përbërës natyralë, të rregulluar në traditat më të mira të recetës së Malajzisë. Rrënja Tongkat kontribuon në prodhimin e testosteronit dhe forcon trupin, vazodilimin dhe stimulimin e qarkullimit të gjakut – ekstrakti yohimbe, ekstrakti i lëvores miurapuam vepron si një afrodiziak i fuqishëm, dhe rrënja e xhensen ka një efekt të përgjithshëm shërues.

Efektet anësore të "Tongkat ali platinum" janë vetëm pozitive: aktiviteti i rritur seksual, rritja e masës muskulore, forca fizike dhe qëndrueshmëria.

Viagra

"Viagra" është ilaçi më i popullarizuar për rivendosjen e fuqisë së barnave aktualisht ekzistuese në treg. Një fakt interesant mbetet historia e zhvillimit të ilaçit, i cili fillimisht ishte menduar për trajtimin e sëmundjeve kardiovaskulare, dhe ngritja pas pritjes konsiderohej si një efekt anësor.

Përbërësi aktiv i "Viagra" – tashmë i njohur për ne sildenafil – relakson muskujt e legenit të vogël, forcon aftësinë e enëve të gjakut, si rezultat i së cilës, së bashku me trupat shpellorë të penisit, ato shpejt mbushen me gjak.

Ilaçi merret 30-60 minuta para marrëdhënies seksuale, fillon të veprojë pas 40-50 minutash, efekti zgjat 4-5 orë. Nuk rekomandohet të merrni më shumë se një tabletë në ditë, si dhe ta përzieni atë me alkoolin.

Për ata që kanë dëgjuar për vetitë e drogës ose kanë pasur kohë të shohin vetë efektivitetin e tyre, ne shpjegojmë pse Viagra nuk është në radhë të parë në vlerësimin tonë të mjeteve juridike më të mira për potencialin. Arsyeja për këtë është veprimi i tij një herë. Për më tepër, përdorimi afatgjatë i Viagra është i mbushur me efekte anësore, ai ka një listë mjaft të gjerë të kundërindikacioneve, dhe mjekët nuk janë ende të sigurt për efektin pozitiv të ilaçit në trup në tërësi.

Joximʙin

"Yohimbine" – shtesa më efektive dietike për trajtimin e çrregullimeve seksuale mashkullore të shkaktuara nga stresi dhe lodhja. Substanca aktive e drogës është ekstrakti i lëvores së yohimbe, i cili ka një efekt restaurues dhe tonik në sistemin riprodhues mashkullor. Yohimbine gjithashtu përmban xhensen, e cila ndihmon në normalizimin e qarkullimit të gjakut në organe dhe inde, dhe zink, i cili stimulon funksionimin e gjëndrave seksuale mashkullore.

Shtesa ndihmon për të normalizuar funksionin seksual, rrit gjallërinë e trupit, zgjat aktivitetin seksual të një burri, i jep qëndrueshmëri. Gjatë rrugës, Yohimbine ndihmon në përmirësimin e gjumit dhe djeg yndyrnat.

Ilaçi nuk jep një efekt të menjëhershëm, pasi ai nuk është i destinuar për një dozë të vetme dhe kërkon një kurs të plotë të trajtimit. "Yohimbine" ka një listë mjaft të madhe të kundërindikacioneve dhe efekteve anësore, kështu që para se të filloni ta merrni atë, duhet të peshoni me kujdes të mirat dhe të këqijat.

Cialis

Ilaçi "Cialis" është një analog i "Viagra" dhe vepron në bazë të tadalafilit, i cili rrit qarkullimin e gjakut në organet e legenit dhe siguron rrjedhjen e gjakut në penis. Ilaçi ka për qëllim jo vetëm një efekt të vetëm të fortë të rritjes së fuqisë, por edhe për trajtim kompleks terapeutik.

Cialis fillon të veprojë 15 minuta pas administrimit, arrin efektin e tij maksimal në 1-2 orë, dhe mund ta mbështesë atë deri në 36 orë. Asnjë nga ilaçet frenuese nuk mund të mburret me një kohëzgjatje të tillë të ekspozimit. Ushqimi dhe prania e alkoolit në gjak nuk pasqyrohen në rezultatet e ekspozimit. Për të shmangur efektet anësore, rekomandohet të mos merrni më shumë se një tabletë në ditë.

Përparësitë e Cialis janë shpejtësia, efikasiteti, lehtësia e përdorimit, siguria për shëndetin, mungesa e varësisë dhe nevoja për recetë të mjekut. Kundrat e ilaçit – mund të rrisin presionin e gjakut ose të shkaktojnë ankth, ka një numër të kundërindikacioneve dhe efekteve anësore.

Shahinclub Shqipëri