Ngritje e dobët

Shtë e qartë se është e nevojshme të trajtohemi, por ata që u përpoqën të flasin butësisht për këtë temë me burrat / djemtë e tyre, do të më kuptojnë. Procesi mund të zgjasë me vite, si i imi. Nuk shkon në asnjë. Filloi të pijë Viagra (40 vjeç, pak bark, ai bën sport, nuk pi, pi duhan 3 cigare në ditë), rezultati është i mrekullueshëm, por është i shtrenjtë dhe i rrezikshëm. E këndoj me zink (të domosdoshëm për "punën" e organeve gjenitale tek burrat), vitamina të grupeve B dhe C. Mundohem të ushqej peshkun, arrat. Por akoma, ajo ngrihet vetëm nga një blowjob dhe qëndron gjatë saj. Përpjekja për të "goditur" dështon, dhe nëse ajo ka sukses, atëherë disa fërkime do të bien 100%.
Kush e di se çfarë mund të bëhet tjetër, burri im i dashur, unë jam model në të kaluarën, t. *****. fajin për mëkatin në pamjen. Ai më do mua, por ai nuk do të trajtohet, ai thotë "ju po më prekni" dhe "nuk mund të më rigjeni". A ka ndonjë ilaç (shtesat serioze, jo bio) që rritin testosteronin mbi-counter? Ne kemi gjithçka në të. Hormonet nuk shesin pa recetë. ((

të gjitha problemet fizike me potencialin e trajtimit!

vetëm problemet psikologjike janë të padallueshme

Unë nuk ju këshilloj të pini hormone, nëse e teproni, nuk do të ktheni probleme: gjëndra tiroide mund të fluturojë dhe gjëndrat mbiveshkore dhe në përgjithësi!

Në këtë pjesë, temat dhe komentet publikojnë informacione ekskluzivisht neutrale. Temat dhe komentet që përmbajnë këshilla, rekomandime, promovimi i metodave alternative të trajtimit ose veprimeve të tjera do të mbyllen.

Pështyj dhe bluaj.

Për versionin e Forumit Woman.ru, tiparet dhe dizajni i ri u shfaqën në kompjuterë.
Cilat janë përshtypjet tuaja për ndryshimet?

2, çfarë djali është ky ?? Ky është gjyshi.

Autor, 100% për shkak të pamjeve. "Model në të kaluarën" – mirë, dhe një argument. Kush e di kush jeni në të tashmen. Unë as nuk dua ta marr me mend, flokët i mbajnë fundin.

Kjo është vetëm ajo. Si nuk e kupton këtë?

Autori, seriozisht, nuk ka asgjë për të trajtuar këtu. Kjo është ose impotencë selektive, ose e plotë, me sa duket psikologjike. A nuk ka diabeti rastësisht? E kuptoj që edhe Viagra nuk ndihmon. Me shumë mundësi, asgjë nuk do të shërohet këtu, pasi fshatari nuk interesohet për këtë, ai ju tha qartë dhe qartë.

Nuk ka pasur një impotent të vetëm "të kuruar" në histori.

Ndoshta ai ka ose mund të ketë një ngritje për një grua tjetër, por kjo nuk është më e lehtë për ju.

Lini vetëm, do të jetë më mirë.

Ekziston një Tribestan një preprat, vlerësimet janë shumë të mira. Natyrore.

Kjo është instalime elektrike, dhe ju joshni! Këtu janë budallenjtë!

Kjo është instalime elektrike, dhe ju joshni! Këtu janë budallenjtë!

(((Kështu që ju me këtë instalime elektrike për shumë vite nën një çati të jetoni. ((

Autori, seriozisht, nuk ka asgjë për të trajtuar këtu. Kjo është ose impotencë selektive, ose e plotë, me sa duket psikologjike. A nuk ka diabeti rastësisht? E kuptoj që edhe Viagra nuk ndihmon. Me shumë mundësi, asgjë nuk do të shërohet këtu, pasi fshatari nuk interesohet për këtë, ai ju tha qartë dhe qartë.

Nuk ka pasur një impotent të vetëm "të kuruar" në histori.

Ndoshta ai ka ose mund të ketë një ngritje për një grua tjetër, por kjo nuk është më e lehtë për ju.

Lini vetëm, do të jetë më mirë.

Viagra thjesht ndihmon dhe është i mrekullueshëm. Por është e dëmshme dhe e shtrenjtë. Po, dhe çfarë lloj romance ka, kur pa doping në asnjë mënyrë?

Nuk ka diabeti. Sulmet ndaj paraqitjes në kohën e tanishme nuk janë të justifikuara. Ajo ishte po aq e bukur sa ishte, veçanërisht pasi që figura është natyrisht e hollë, unë e ndjek vetë, dhe prej vitesh nuk kam asgjë fare.

Për gratë e tjera të njëjtin reagim. dmth me sukses të ndryshëm. Ishte njësoj me gruan e tij të parë, por më pas ai ishte më i ri dhe për rrjedhojë nuk ishte aq i keq. Ne biseduam për këtë temë, unë e "përshkova" atë për një bisedë të sinqertë. Shtë e qartë se është e nevojshme si për një terapist ashtu edhe për një endokrinolog, por gjithçka që u arrit gjatë kësaj kohe për të arritur "nesër" unë zbres për disa vjet. Për pjesën tjetër, nuk ka ankesa, kujdesje, di të bëjë para, i do fëmijët, i do macet, në të afërmit në marrëdhënie të shkëlqyera, pikëpamjet përkojnë, ne jemi të interesuar së bashku, ne nuk betohemi për një shtëpiak. Unë mund t'i uroj të gjithëve këtë, por këtë fluturojnë në vaj. Kur e doni një person, nuk doni të shkoni në të majtë, megjithëse e keni bërë. Por është e vështirë, nervoze dhe nuk kam nevojë për të.

Kam dëgjuar Tribestan, por e di që pirja e tij pihet, është më shumë për ndërtimin e muskujve. Një ngritës është një efekt anësor. Dhe është alarmante që mjekët kurrë nuk e mposhtin atë, vetëm klandestinisht në një Internet. Travitt nuk e duan asnjërin.

Erofertil  Si të rritet rrjedha e gjakut në penis dhe të përmirësohet një mbledhje

Epo, recetat e gjyshes për një gotë salcë kosi, nga mënyra se si është kjo, por çështja është zinku, i cili përmbahet në këtë gotë, shkalla e përditshme. Por unë tashmë e këndoj me zink. Ende keni sugjerime?

Autor, 100% për shkak të pamjeve. "Model në të kaluarën" – mirë, dhe një argument. Kush e di kush jeni në të tashmen. Unë as nuk dua ta marr me mend, flokët i mbajnë fundin.

Epo, le të themi, pse atëherë burrat kthejnë kokën? Pse gratë e kanë zili një figurë? Pse vet floktarët i komplimentojnë flokët te parukierja? Pse burri është i dehur nga pijanecët duke thënë se ai ishte me fat me një grua të tillë dhe pastaj ai "shkëlqen" me krenari? Pse të japim më pak vite?

Nëse do të ishte një çështje pamjeje (((Do të ishte e mundur ta shtrëngoni këtu lart, ta dëboni atë, ndërtojeni këtu, etj. Dhe atëherë çfarë? Tashmë? Tashmë rrobat e ndryshme nga Victoria Secret u bënë çanta dhe bjonde gjithashtu (e mallkuar atë, paratë do të ishin zhdukur, do të ishte më mirë nëse Kam shpenzuar për diçka të dobishme) dhe një parukë dhe BDSM. NUK K !TU! ((((

Pra, si mund të ngrini testosteronin? Nga gjithçka që lexova për të, arrita në përfundimin se ai ka një sasi të vogël katastrofike të tij (

Për të pyetur veten SI është ngritur testosteroni, duhet të dini se si merret në trup. Dhe hipotalamusi dhe testikujt dhe gjëndrat mbiveshkore, etj janë përgjegjës për prodhimin e tij. Shtë e nevojshme të ekzaminoni dhe identifikoni një organ të dobët, të zbuloni se çfarë saktësisht pengon prodhimin e hormonit. Me sa duket, burri juaj me të vërtetë ka një nivel shumë të ulët (gjykoj për historinë tuaj për të në jetën e përditshme dhe për shqetësimin e tij, si njeri, për dinjitetin e tij). Merrni atë nga scruff dhe tërhiqeni atë tek urolog-androlog.

ps një infantilizëm i tillë për ju dhe gruan tuaj të mëparshme mund të jetë në një arsye më të thellë, jo të lidhura me fizikun. shëndetin. për shembull, në homoseksualitetin e fshehur.

për shembull, në homoseksualitetin e fshehur.

HOLIDAY HOLIDAY))) Si një homofobe.

dhe një njeri i zgjuar, nuk mund të quash një moron, por më pas si dash (((((((((((((((((((Ndihmë) Ndihmë))))

Unë e kuptoj që keni të drejtë, sigurisht që duhet të zbuloni se çfarë nuk funksionon, por si ta bëni atë. SI?

bëri një takim

shpjegoi se kjo më bën të ndihem keq

Unë nuk e di se çfarë të bëj tjetër, nëse hesht, atëherë zemërimi dhe dëshpërimi do të dalin në formën e skandaleve, ndonjëherë unë prishem në këtë terren (

le ta pijë infuzion xhensen.

Vetëm xhensen e egër, jo e rritur në plantacione.

Autori-16, pra, kjo ishte një shaka budallaqe, Zoti qoftë me ju. Kam turp për ju, një vajzë e madhe, për të mos e ditur që pamja juaj nuk luan asnjë rol. Më vjen keq.

Arsyet e kësaj sjelljeje dhe gjendja e burrit tuaj mund të jenë të shumta. Ekuilibri hormonal – nuk ka asgjë që mund të bëni në lidhje me të, mekanizmi është shumë i hollë dhe i pashpjeguar, nuk do të përzihem.

Problemi vaskular, patentiteti i dobët, problemi global, përtej ereksionit. Ju mund të ekzaminoni, por nuk është e lehtë, dhe ai nuk do të pajtohet aspak me ju.

Opsioni i tretë: ai nuk dëshiron. Pse, kjo është më pak e rëndësishme. Ju nuk mund ta bëni një person të dëshirojë, ju shihni. Përvoja juaj – dhe ju shihni që Zoti u përpoq më të mirën – e dëshmon këtë në një formë të shkëlqyeshme.

Dhe nuk ka rëndësi pse ai nuk dëshiron. Ndoshta ai u rrëzua në fëmijëri. Ndoshta ai është një homoseksual i fshehur ose pedofil, nuk ka rëndësi. Nuk luan asnjë rol. Ekziston një mundësi që ju të shtypni të gjithë dëshirën me këmbënguljen tuaj dhe aktivitetin e dhunshëm. Ndoshta ai dëshiron një grua tjetër. Ju nuk jeni as i ftohtë dhe as i nxehtë nga kjo.

Sipas mendimit tim, është më mirë ta lini të qetë. Me vjen keq

Mbase e ndalove duke e emocionuar?

I njëjti problem ishte, megjithëse burri i saj ishte 50. Në institutin tonë, profesori ishte i përfshirë në kërpudha të ndryshme. Ata shkruan për të në gazeta dhe treguan në televizione. Rreth 7 vjet më parë ishte rasti. Ai më dha disa ekstrakte kërpudhash dhe i tha burrit tim që të më ushqente. Diçka në fushën e 2-3 muajve. dhe nuk ka problem! :)

Nëse interesohet, mund ta zbuloj.

I njëjti problem ishte, megjithëse burri i saj ishte 50. Në institutin tonë, profesori ishte i përfshirë në kërpudha të ndryshme. Ata shkruan për të në gazeta dhe treguan në televizione. Rreth 7 vjet më parë ishte rasti. Ai më dha disa ekstrakte kërpudhash dhe i tha burrit tim që të më ushqente. Diçka në fushën e 2-3 muajve. dhe nuk ka problem! :)

Erofertil  10 ushqime që do të shpejtojnë metabolizmin tuaj disa herë

Unë gjithashtu i dhashë kërpudha burrit tim, nuk ka probleme me ereksion, dhe burri im nuk është më në këtë botë. Faleminderit kërpudha.

Nëse interesohet, mund ta zbuloj.

Autor, ju nuk do të ofendoheni, por silleni veten me budallallëk.Përpiquni ta shtypni atë, kujdesuni për veten tuaj më mirë. Shtë më mirë ta lejoni atë të tregojë instinktin e tij për gjahtarin në mënyrë që ai t'ju dëshirojë juve dhe nëse diçka e tillë ai shkon te mjeku në mënyrë që të jetë në gjendje t'ju kënaqë. Dhe pastaj ata e bënë atë të shtyjë fytyrën e tij në problem, nuk është për t'u habitur që ai nuk dëshiron asgjë. -para, ndrysho qëndrimin tënd ndaj tij, kthehu s gjatë periudhës së njohjes së tij dhe të fillojnë të sillen si nevzyataya ende e lartë, duke kërkuar përpara për të ardhmen interes intimiteti rrezatojë për ta, si një njeri, jo muzhem.Vo dyti, shkurtojnë kohën për të parë off së bashku. me pak fjalë, ju jeni një grua, ju vetë do të kuptoni se çfarë të bëni tjetër.

Proviron; andriol – terapi për zëvendësimin e hormoneve steroide; Articleshtë parashikuar neni 234 i Kodit Penal të Federatës Ruse, ata nuk ka gjasa të shesin pa recetë)

cfare te bej "Dil jashtë" te andrologu i duhur që menjëherë cakton detyrën – Unë dua terapi për zëvendësimin e hormoneve dhe nuk kam nevojë të më trajtosh për prostatit dhe STD

Psiko-komponenti i impotencës është gjithashtu i mundur, por tashmë .. Unë nuk di si ta trajtoj)))

Më lejoni t'ju jap një shembull për veten time: tani, 43 vjet, gjatë gjithë jetës time u ngrita për të punuar rreth 8 orë; dhe këtu 1,5 vjet më parë më duhej të filloja të ngrihesha në 6.45; nëse ka qenë 2 herë në javë, tani 1 herë në 2 javë)))

sa gjithçka është e njohur. Këtë e hasa vetëm kur burri im ishte 26 vjeç. doli që kushtetuta seksuale nuk ishte aq e nxehtë + pritshmëria e dështimit + sindromi kooky ai kishte shumë, për shembull, të shkonte në shtëpi me flokë të lirshme, të vishte shirita në shtrat dhe me pak fjalë të stimulonte dështimin e tij sa më mirë. sa mjekë shkuan rrotull, dhe për gjyshet, dhe teknikat dhe trajnimet, gjatë pushimeve në iluminimin e fëmijës, ai u mblodh, përfitimi është kushtetuta ime është mbi mesataren – nuk ka probleme me konceptimin. Për më shumë se 4 vjet, kanë kaluar vetëm dy muajt e fundit. një ngritje gjatë stimulimit, menjëherë ulem derisa të bie, dhe atje, siç është fat, nga 2 sekonda në 2 minuta. *** si zae * alo të gjithë.Ju vjen keq që nuk u divorcova menjëherë pas dasmës.

Pa ereksion – shkoni në udhëtime kulturore: teatër, ekspozita dhe gëzime të tjera kulturore ;-))))))))))))))))))

Përshëndetje, kam pasur të njëjtin problem me burrin tim, derisa miqtë e mi më thanë të provoja Lovex, gjithçka u hoq plotësisht, ju uroj fat të mirë: zemrat :: :: zemrat :: :: zemrat ::

Ju mund të porosisni këtu:

Ka edhe FEMALE dhe Viagra mashkull!

Dhe gjithashtu Levitra Cialis dhe seti TEST!

Nga Peter dhe Moska nga Courier, dhe nga

në të gjithë Rusinë thjesht me postë me pagesa në

marrje !! Ju nuk do të gjeni më të lirë !!

Sinqerisht, Michael.

Dhe këtu hasa në një temë. Një problem i ngjashëm, personi është i mirë, ai absolutisht nuk dëshiron të largohet, por ka probleme në këtë fushë. Ai gjithashtu pi pilula. Kam lexuar diku se Viagra dhe të gjithë të tjerët të këtij lloj pilulash janë linja e parë e trajtimit, që situata mund të përmirësohet pas disa kohësh. Shkruaj nëse gjen ndonjë rrugëdalje.

* qij kjo nuk qëndron ***?

kërkoni një budalla normal

I njëjti problem ishte, megjithëse burri i saj ishte 50. Në institutin tonë, profesori ishte i përfshirë në kërpudha të ndryshme. Ata shkruan për të në gazeta dhe treguan në televizione. Rreth 7 vjet më parë ishte rasti. Ai më dha disa ekstrakte kërpudhash dhe i tha burrit tim që të më ushqente. Diçka në fushën e 2-3 muajve. dhe nuk ka problem! :)

Nëse interesohet, mund ta zbuloj.

YulёkPër të njëjtin problem, megjithëse për burrin e saj 50. Në institutin tonë profesori ishte i angazhuar me kërpudha të ndryshme. Ata shkruan për të në gazeta dhe treguan në televizione. Rreth 7 vjet më parë ishte rasti. Ai më dha disa ekstrakte kërpudhash dhe i tha burrit tim që të më ushqente. Diçka në fushën e 2-3 muajve. dhe nuk ka problem! :)

Nëse interesohet, mund ta zbuloj. Teksti juaj

Po, unë do të doja të di se çfarë lloj kërpudhash janë këto, pasi burri im gjithashtu ka probleme

xhenxhefili im ishte duke ngrënë – tani është normale))))

Rreth kafesë

Farë do të zgjidhni në 30?

Herën e parë

Mësoni punë në distancë, divorc apo e vërtetë?

A i mbajnë mend shokët tuaj rrobat që kishin veshur?

Ka gjenerikë të Viagra! Për shembull, Dynamo, substanca aktive është e njëjtë si në Viagra (një "pilulë blu" e re e përmirësuar, më e përballueshme se Viagra) – ato garantojnë një ngritje të qëndrueshme për një kohë mjaft të gjatë.

Burri juaj është “i lodhur nga seksi”, jepini pushim, një muaj, mbase më shumë! Kishte një problem të tillë me ish-të dashurën, ajo më shtrydh si një limon, seksin e përditshëm + blowjob 2-3 herë. Pas një viti të një lidhjeje të tillë, fjala "seks" më bëri të sëmurë, unë thjesht nuk u ngrita me të dhe si rezultat u ndava. Tani jetoj me një tjetër, seksi 1-2 herë në javë, gjithçka është në rregull, një ngritës hekuri! Vetëm se ju duhet të uleni për 2 muaj pa seks fare, mos pini, mos pini duhan, sport, një mënyrë jetese aktive, në mënyrë që të përmirësoni metabolizmin! Oh, dhe madje edhe një dietë me arrë, shumë arra, të gjitha llojet. Fat të mirë me trajtimin!

Shtë e qartë se është e nevojshme të trajtohemi, por ata që u përpoqën të flasin butësisht për këtë temë me burrat / djemtë e tyre, do të më kuptojnë. Procesi mund të zgjasë me vite, si i imi. Nuk shkon në asnjë. Fillova të pi Viagra (40 vjeç, pak bark, i angazhuar në sport, nuk pi, pi duhan 3 cigare në ditë), rezultati është i mrekullueshëm nga ai, por është i shtrenjtë dhe i rrezikshëm. E këndoj me zink (të domosdoshëm për "punën" e organeve gjenitale tek burrat), vitamina të grupeve B dhe C. Mundohem të ushqej peshkun, arrat. Por akoma, ajo ngrihet vetëm nga një blowjob dhe qëndron gjatë saj. Përpjekja për të "goditur" dështon, dhe nëse ajo ka sukses, atëherë disa fërkime do të bien 100%. Kush e di se çfarë mund të bëhet tjetër, burri im i dashur, unë jam model në të kaluarën, d.m.th. fajin për mëkatin në pamjen. Ai më do mua, por ai nuk do të trajtohet, ai thotë "ju po më prekni" dhe "nuk mund të më rigjeni". A ka ndonjë ilaç (shtesat serioze, jo bio) që rritin testosteronin mbi-counter? Ne kemi gjithçka në të. Hormonet nuk shesin pa recetë. ((

Burri im është 36 vjeç, së bashku ne jemi 7 vjeç. Diku një vit më parë, ata vetë u përballën me një problem të ngjashëm. Në fillim bëra panik, pasi mendova se kisha ndaluar së dashuruari. Por kur ajo zbuloi se kjo nuk ishte arsyeja, se ai donte, por nuk mund të ishte thjesht, u qetësua dhe filloi të kërkojë një zgjidhje. të përfolur nëpër tërë Internetin, të pyetur miqtë, të gjithë këshillojnë tableta ose burrin e ndryshuar. Por kjo është e pakuptimtë! Pilulat janë kimi, ato janë të frikshme për tu ngrënë. Unë e dua burrin tim dhe nuk dua mua. kjo nuk diskutohet fare. Gjeta në internet një pajisje që me ndihmën e një lloj masazhi me vakum shëron probleme të tilla. Mendova se nuk do të ishte më keq dhe nuk ka asgjë për të humbur. I ofroi burrit të saj, ai në fillim refuzoi. Por pas një gabimi tjetër, ne biseduam dhe vendosëm ta provojmë. Pas 2 muajsh problemi u zhduk dhe tani e mbaj mend këtë herë si makth. Fat të mirë për të gjithë, shpresoj se këto gjëra do t'ju anashkalojnë! :)

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

  • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
  • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
  • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Shahinclub Shqipëri