Produkte për fuqi të mirë

Ata thonë se në Rusi ka pasur një lëvizje burrash kundër Viagra dhe drejtohet nga sipërmarrës dhe biznesmenë të njohur, të cilët mund t'i atribuohen pjesës më të zënë të popullatës.
Epo, si mund të shkonin në një takim pune, dhe gruaja rrëzoi një pilulë në ushqim! Dhe çfarë të bëjmë tani? Willfarë do të mendojë partneri?

Të nderuar zonja, le ta heqim këtë Viagra, nga e cila e dashura juaj mund pa dashje të hedhë prapanicat. Mos harroni proverbën e famshme në lidhje me rrugën drejt zemrës së një njeriu. Epo, ushqeni atë! Nuk është si ai mezi mund të shkonte në divan dhe të binte në gjumë në TV. Ka shumë receta që ndezin zjarrin e dëshirave. Dhe nuk është aq e vështirë për ta bërë këtë një kurë mrekullie. Për të ndriçuar zjarrin e pasionit, dëgjoni këshillat e Avicenna. Ai besonte se nëse arsyeja e uljes së aktivitetit seksual është "dobësia e trupit", atëherë mund ta forconi … me mish. Më vonë, shkencëtarët konfirmuan se dashuria "ha" jo vetëm ndjenjat, por edhe ushqimin për kafshët. Prandaj, në dietën e burrave duhet të ketë mish, sepse enët e mishit janë një nxitje e fuqishme për prodhimin e hormoneve përgjegjës për mbledhje. Dhe ata që mendojnë për ruajtjen e fuqisë për shumë vite, duhet të mbështeten tek peshqit dhe ushqimet e detit.

Cilat produkte për forcimin e fuqisë tek burrat duhet të konsumohen?

Në gatimin e dashurisë, erëzat dhe erëzat janë përdorur prej kohësh. Aftësia për të ndezur pasionin i atribuohet anise, vanilje, karafil, borzilok, mustardë. Dhe kanella është veçanërisht emocionuese për gratë. Cilantro mund të shtypë dëshirën seksuale, në Lindje quhet "ruajtja e farës", nenexhiku, tarragoni.

Nga frutat, më erotikët konsiderohen banane, data dhe fiq. Substancat që gjenden në to forcojnë gonadet. Por në mollë dhe shegë, shkencëtarët kanë zbuluar substanca aktive të ngjashme me hormonet e seksit femëror, ata janë në gjendje të ngjallin dëshirën.

Erofertil  Si e trajton Ayurveda mosfunksionimi ngrerë

Një shumë e vitaminës E, përgjegjëse për fuqinë, në arra dhe halva. Një dashnore e palodhshme e Montezuma adhuronte çokollatën e nxehtë, e cila stimulon në mënyrë të përsosur sistemin riprodhues. Këto veti, por në një masë më të vogël, kanë çaj të freskët dhe kafe të zezë. Duke parë faqet e Internetit, hasa në faqen e internetit të Blue Spruce. Nga rruga, kushtojini vëmendje emrit të saj. Ju nuk gabuat, ata jo vetëm që hëngrën atje, por edhe pinë. Por kjo nuk është gjëja kryesore, këtu, përveç recetave të tjera interesante, ndodhet e njëjta recetë shtëpiake për "Viagra në shtëpi". Unë do t'ia jap plotësisht, sepse nuk do t'i fshish fjalët nga kënga. Dhe receta për "mrekulli shërimin-nga-grua-Lisa" është shumë e thjeshtë:

"Ne marrim gjysmë kilogram kajsi të thata, gjysmë kilogram arra (zhvishem), gjysmë kilogram rrush të thatë, tre limonë (të prera para). Kalojeni të gjitha këto përmes një mulli mishi (duke respektuar masat paraprake të sigurisë, natyrisht), përzieni. Pastaj ne përziejmë masën që rezulton me një kilogram mjaltë (është më e lehtë të përzihet direkt në një kavanoz me tre litra, në të cilin tashmë ishte mjalti) dhe "ilaçi" është gati. Home Viagra mund të ruhet për aq kohë sa ju pëlqen. Merrni një lugë gjelle në stomak bosh çdo ditë derisa të mbarojë. Nuk ka kundërindikacione, me përjashtim të alergjive ndaj mjaltit. Efekti është thjesht i mahnitshëm: të gjitha vitaminat dhe mineralet në të cilat përzierja është e pasur në të kanë një efekt pozitiv në aftësinë e ereksionit. Nuk është çudi që paraardhësit tanë ishin të mëdhenj … "

Erofertil  Rritja e forcës mashkullore

Një produkt tjetër që rrit fuqinë tek burrat është selino. Fakt i mirënjohur. Dhe e gjithë kjo falë hormonit androsteron, i cili përmban. "Shtrydhni selino dhe shkoni shpejt në shtrat!" – si ju pëlqen thënia? Sipas informacionit nga burime të besueshme në vilat verore pranë Moskës, kjo perime tani është rritur në mënyrë aktive. Dhe ai pastron dhëmbët dhe freskon frymën e tij – këtu "stimulohet" të rritet. Ekzistojnë gjithashtu substanca të tilla si tajini, riboflavina dhe niacina, trupi gjithashtu i pranon ato me ushqim. Minerali më i rëndësishëm është zinku, i cili është veçanërisht i bollshëm në gocat e detit. Në përgjithësi, nuk është e vështirë të monitoroni shëndetin tuaj seksual, ndërsa hani siç duhet dhe, më e rëndësishmja, e shijshme.

Tinktura e xhensen gjithashtu rrit forcën mashkullore ..

Ata thonë se kënaqësia e ngrënies dhe seksi janë të barabarta. Jo i sigurt Në çdo rast, nga produktet më të zakonshme, ju mund të krijoni enët erotike që veprojnë në trupin tuaj jo fizikisht, si Viagra, por në nivelin nënndërgjegjeshëm, duke krijuar një atmosferë intimiteti dhe një prezantimi emocionues të ngjarjeve që do të ndjekin darkën tuaj. Kjo është arsyeja pse është gatimi erotik. Provojeni!

Dhe Viagra është vetëm një pilulë blu. Dhe akoma nuk dihet se sa i lartë është rreziku i efekteve anësore, madje edhe i rrezikshëm nga përdorimi i tij.

Dhe më e pakëndshmeja nga këto efekte mund të jetë fatale – në Austri, tre njerëz tashmë i kanë dhënë shpirtin e tyre Zotit duke marrë ilaçin e mrekullueshëm. Kjo është veçanërisht e vërtetë për gratë që, duke ndjekur modën, filluan t'i provojnë vetë këto pilula. Dhe në përgjithësi, sipas raporteve të fundit, ky mjet nuk siguron ngacmim të menjëhershëm seksual, dhe aq më pak – kënaqësi të menjëhershme seksuale. Për më tepër, një tabletë e Viagra kushton shumë – a nuk është e tepërt për sukses seksual të dyshimtë?

Erofertil  Rritja e potencialit te burrat pas 50 vjetësh

Dhe në mënyrë që të pushtojë zonjën pak dhe të nevojshme. Ka shumë mënyra për ta bërë këtë. Përdorni të paktën këtë – blini një krap të madh (jo vetëm akullore, por jetoni ose të paktën të freskët) dhe piqeni në furrë. Fitorja e paqartë dhe e pakushtëzuar!

Shtoni në të preferuarat

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

  • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
  • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
  • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Shahinclub Shqipëri