Udhëzime për përdorim tableta Lovelas për burra

Një jetë e plotë seksuale është shumë e rëndësishme për çdo njeri. Nën ndikimin e faktorëve negativë të jashtëm dhe të brendshëm, fuqia mund të ulet. Kjo çon në probleme serioze psikologjike dhe përkeqësim të cilësisë së jetës në përgjithësi. Pilula Lovelas për burra, rishikimet e të cilave janë shumë pozitive, do të ndihmojnë në rivendosjen e forcës mashkullore. Ilaçi është natyral, i sigurt dhe efektiv.

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

 • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
 • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
 • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Cilat janë tabletat Lovelas për burra?

"Lovelas" është një shtesë biologjikisht aktive për të rritur fuqinë dhe për të përmirësuar cilësinë e jetës intime te burrat. Ai përbëhet tërësisht nga komponentë natyrorë me origjinë bimore, prandaj është absolutisht i sigurt. Për dallim nga ilaçet sintetike të ngjashme, ajo ndikon në trup në mënyrë gjithëpërfshirëse, pa shkaktuar reagime anësore dhe varësi.

Në dispozicion në formën e kapsulave, të paketuara në kuti kartoni të zi me imazhin e një shigjete në anën e përparme.

Ekzistojnë dy lloje të ilaçeve:

 • Klasike "Lovelace" me një përbërje 3 përbërës, 5 ose 15 kapsula për pako;
 • "Lovelas Forte" me një formulë të përforcuar të 9 përbërësve bimorë, të shitura në 8 ose 16 copë për pako.
Erofertil  Pse djemtë e rinj kanë një ngritje të dobët

Të dy format e ilaçit nuk janë ilaç; ato janë në dispozicion në treg mbi bazën OTC. Ato ruhen në kushte standarde, në temperaturën e dhomës dhe në një vend të thatë të paarritshëm për fëmijët, për 3 vjet.

Lovelace duhet të përdoret nga burra që kanë probleme në jetën e tyre seksuale, deri në impotencë

Në një kapsulë "Lovelace" përmban ekstrakte:

 • rrënja e gjatë e euromomës me një përqendrim 100 mg;
 • Rrënjë smilax (sassaparil) – 50 mg;
 • Cordyceps kinezë – 50 mg;
 • stearat magnez dhe maltodextrin si përbërës ndihmës.

Përbërja e Lovelace Forte është pak më ndryshe. Formula e përmirësuar përfshin përbërës bimorë:

 • cordyceps kineze;
 • epimedium (goryanka);
 • eurycoma longifolia;
 • rrënjë xhensen;
 • Ginkgo Biloba;
 • eleuterokokk;
 • lehja e pemës yohimbe;
 • aminoacid L-taurinë;
 • Piper indonezian.

Përbërja është e ekuilibruar dhe mjaft efektive, ka një efekt të fortë stimulues në trupin e një njeriu.

Efekt pozitiv i tabletave

Për shkak të përbërjes natyrore shumëkomponente, shtesa dietike Lovelas ka një efekt kompleks në trupin mashkullor. Efekti pozitiv paraqitet gradualisht, pa dëmtim sistematik për shëndetin dhe pasoja negative.

Me përdorim të zgjatur, arrihet një rezultat i qëndrueshëm, përmirësohet:

 • qarkullimi i gjakut në sistemin gjenitourinar;
 • prodhimi i testosteronit të hormonit seksual mashkull;
 • funksioni ngrerë dhe ngacmimi seksual;
 • derdhje (derdhje);
 • qëndrueshmëri seksuale;
 • dëshira dhe epsh;
 • kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale;
 • ndjesi të këndshme dhe orgazëm.

Përveç kësaj, ka një efekt pozitiv në të gjithë trupin e një njeriu:

 • qëndrueshmëria fizike dhe rritja e performancës;
 • rritja e vitalitetit dhe nivelit të energjisë;
 • puna e sistemit endokrin është normalizuar;
 • sëmundjet gjenitale dhe infertiliteti parandalohen;
 • niveli i stresit dhe tensionit nervor është ulur;
 • ndjenja e pasigurisë, lodhja emocionale është eleminuar;
 • rivendoset ekuilibri hormonal;
 • trupi është i ngopur me elementë të dobishëm gjurmë (jod, magnez, zink, vitamina, acide yndyrore);
 • rritet imuniteti i përgjithshëm.

Lovelace është në gjendje të rivendosë cilësinë e mëparshme të marrëdhënieve seksuale.

Përbërësit bimorë të Lovelace kanë një efekt të moderuar anti-inflamator dhe antioksidues, mbrojnë kundër infeksioneve gjenitale, largojnë substancat e dëmshme nga trupi, përmirësojnë metabolizmin dhe përmirësojnë cilësinë e jetës. Ndryshimet pozitive kanë një efekt të dobishëm jo vetëm në sferën seksuale, por edhe në mirëqenien në përgjithësi.

"Lovelace" – indikacione dhe kundërindikacione

Tabletat Lovelas janë një shtesë ushqimore biologjike që stimulon funksionin seksual të burrave. Ato përdoren ekskluzivisht si një agjent ndihmës dhe profilaktik për trajtimin e çrregullimeve seksuale dhe sëmundjeve të lidhura me sistemin gjenitourinar.

Indikacionet për përdorim janë kushtet e mëposhtme:

 • mosfunksionim ngrerë;
 • ulje e makinës seksuale dhe dëshirës seksuale;
 • derdhje e parakohshme (derdhje);
 • prostatiti kronik, hiperplazia prostatike (adenoma);
 • ulje e lidhur me moshën në testosterone;
 • pjellori e dobët (riprodhimi i pasardhësve);
 • marrëdhënie e shkurtër;
 • ngacmueshmëri e ulët;
 • mungesa e orgazmës dhe kënaqësia nga seksi;
 • çrregullime psiko-emocionale të një natyre intime.
Erofertil  Si ta trajtojmë fuqinë me sode

Përbërësit natyrorë që përbëjnë këtë ilaç zgjidhen në atë mënyrë që të forcojnë efektin e njëri-tjetrit.

Ilaçi gjithashtu tregohet si një parandalim i çrregullimeve seksuale, impotencës, infertilitetit, patologjive inflamatore të gjëndrës së prostatës.

Lovelas ka një përbërje plotësisht natyrale, prandaj nuk ka një efekt sistematik në trup dhe nuk shkakton reagime anësore. Për shkak të sigurisë së produktit, nuk ka kundërindikacione të rrepta. Me kujdes, është e nevojshme t'i qaseni trajtimit në prani të mbindjeshmërisë individuale ndaj përbërësve. Nuk përdoret në trajtimin e grave dhe fëmijëve.

E rëndësishme: "Lovelace" nuk është shërim për sëmundjet e sistemit gjenitourinar tek burrat, për këtë qëllim përdoren barna shumë të specializuara.

Tableta Lovelas për burra – udhëzime për përdorim

Tabletat Lovelas për burra sipas udhëzimeve merren në kurse të gjata. Efekti terapeutik ka një parim kumulativ, kështu që kohëzgjatja e trajtimit është të paktën 1 muaj. Pas një pushimi, kursi rekomandohet të përsëritet.

Skema optimale e pritjes përfshin tre opsione:

 1. trajtimi i mosfunksionimit erektil dhe çrregullimeve të tjera seksuale – 1 kapsulë një herë në ditë;
 2. Stimulimi i situatës së dëshirës seksuale – 1 kapsulë 2-3 orë para marrëdhënies seksuale të synuar;
 3. parandalimi i çrregullimeve të sferës intime – 1 kapsulë çdo ditë tjetër për 3 javë.

Udhëzimi për "Lovelas Forte" nuk është i ndryshëm, doza është e ngjashme.

Lovelas vepron tashmë pas aplikimit të parë, efekti me mosfunksionim ngrerë mund të shihet menjëherë me sëmundje inflamatore, pasi të kalojë një muaj kurs

Pirja e tabletave rekomandohet gjatë ngrënies, pirja e pak ujë, pa shtypur dhe përtypur. Efekti vazhdon për 24 orë, kështu që norma ditore nuk duhet të rritet. Ilaçet, ushqimi, alkooli nuk ndikojnë në përthithjen e ilaçit. Mjekët rekomandojnë të përmbahen nga konsumimi i sasive të mëdha të ushqimeve të yndyrshme dhe alkoolit – ato ndikojnë negativisht në shëndetin e një njeriu.

Para fillimit të trajtimit, rekomandohet të konsultoheni me një urolog ose seksolog për përshtatshmërinë e terapisë Lovelas.

avantazhet e fondeve

Popullariteti i kapsulave Lovelas tek burrat diktohet nga efikasitet i lartë dhe siguri e plotë.

Për më tepër, mjeti ka disa avantazhe të rëndësishme sesa ilaçet e tjera të ngjashme:

 • përbërje plotësisht natyrale;
 • mungesa e kundërindikacioneve, reaksionet anësore, sindromi i varësisë;
 • nuk ka kufizime ushqyese, kërkohen dieta speciale;
 • përputhshmëria me ilaçet;
 • alkooli nuk zvogëlon efektivitetin;
 • vepron shpejt, rezultati zgjat një kohë të gjatë;
 • në dispozicion mbi banak me një çmim të përballueshëm.

"Lovelace" ka një efekt pozitiv në funksionin seksual të burrave në çdo moshë. Jo vetëm që është rritur cilësia e jetës seksuale, por gjithashtu shfaqet qëndrueshmëria fizike, aftësia e punës, vetëbesimi dhe qëndrueshmëria psikologjike dhe përmirësohet shëndeti dhe mirëqenia e përgjithshme.

Erofertil  Djali nuk ka ngritje atë që i ndodhi

Lovelace ndihmon një burrë të udhëheqë një jetë të plotë seksuale në prani të mosfunksionimit ngrerë

Ku ta merrni ilaçin

Kapsulat "Lovelace" dhe "Lovelace Forte" nuk janë një ilaç, pra, shpërndarë pa recetë. Ato mund të blihen në çdo rrjet farmacie ose në faqen zyrtare të internetit të prodhuesit. Mundësia e dytë është e preferueshme, sepse mbron blerësin nga mallrat me cilësi të ulët ose mashtrimet. Në të njëjtën kohë, bërja e një blerje është shumë e thjeshtë, pa dalë nga shtëpia.

Në mënyrë që të mos bëheni viktimë e mashtruesve, mos blini një mjet me një çmim të ulët. Me probabilitet të lartë do të jetë një fallco, e cila jo vetëm që nuk sjell efektin e dëshiruar, por edhe dëmton ndjeshëm shëndetin.

Mimi mesatar i ilaçit në vend:

 • një paketë “Lovelace” prej 5 tabletash kushton 600 rubla;
 • 15 kapsula "Lovelace" do të kushtojnë 1400-1600 rubla;
 • "Lovelas Forte" prej 8 copash – rreth 800 rubla;
 • 16 tableta "Lovelace Forte" – deri në 1500 rubla.

Kostoja ndryshon në varësi të rajonit dhe metodës së shitjes, prandaj specifikohet direkt pas blerjes. Mund të blini një ilaç cilësor dhe të kurseni duke bërë një porosi në faqen zyrtare të internetit.

Shqyrtime të specialistëve dhe konsumatorëve në lidhje me Lovelas

Stepan Ivanovich, urolog me 20 vjet përvojë: «Prostatiti dhe mosfunksionimi ngrerë i njëkohshëm trajtohen me ndihmën e ilaçeve speciale. Por mos harroni për shtesat dietike, të cilat kanë një efekt të mirë terapeutik. Unë rekomandoj një gjeneratë të re të drogës "Lovelas". Ajo përballon problemet e potencës dhe epshit, ndërsa është në përputhje me ilaçet. Shpesh ua përshkruaj pacientëve të mi. ”

Alexander, 39 vjeç: «Problemet e shpeshta me seksin filluan të frikësohen. Kontaktimi i mjekut nuk është i përshtatshëm. Unë gjeta përgatitjen bimore "Lovelas" në internet, shpejt morra një urdhër dhe fillova mjekimin. Rezultati është i mahnitshëm – forca e mashkullit është bërë edhe më e madhe se sa para marrjes së pilulave. Ilaç i mrekullueshëm dhe pa efekte anësore! "

Semeni, 61 vjeç: «Për shkak të moshës dhe prostatitit kronik, problemet u shfaqën në jetën intime. Viagra e shtrenjtë dhe plotësisht sintetike nuk ndihmon shumë. Vendosa të provoj ilaçin natyral "Lovelace". Pas një jave marrjeje, ndjeva përmirësim – gruaja ime është shumë e lumtur! Po, dhe prostatiti ka pushuar të përkeqësohet ".

Shahinclub Shqipëri