Xhenxhefili për fuqinë ndihmon apo jo

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

 • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
 • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
 • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

PËRMBAJTJA

A i ndihmon xhenxhefili burrat?

Përbërësi kryesor që përmbahet në rrënjën e bimës pikante – gingerol – hollon enët e gjakut, përmirëson rrjedhën e gjakut në organin mashkull, i cili ka një efekt të dobishëm në shëndetin dhe forcën e tij. Bima rrit tonin e përgjithshëm të trupit, normalizon proceset metabolike. Përshpejtimi i rrjedhës së gjakut në prostatë dhe rritja e prodhimit të hormoneve mashkullore rrit dëshirën seksuale, energjinë seksuale.

Erofertil  Si të kuroni shpejt hemorroide 2 mënyra më efektive 6 këshilla të dobishme

Në vendin tonë, një numër i madh i burrave nuk janë të kënaqur me madhësinë e penisit, ju them si mjek. Ky është një problem delikat, i cili nuk diskutohet hapur, por vazhdimisht hasem në ankesa të tilla.

Në përgjithësi, ka pasur prej kohësh ushtrime të ndryshme për zmadhimin e penisit, por, mjerisht, ata kërkojnë një kohë të jashtëzakonshme dhe, çuditërisht, nuk funksionojnë. Ekziston një zgjidhje më radikale – ndërhyrja kirurgjikale, por operacionet kushtojnë shumë para, dhe jo të gjithë do të vendosin për një hap të tillë.

Por, çfarë nëse madhësia nuk është e mjaftueshme? Mjeti i vetëm që është testuar në miliona burra dhe që me të vërtetë funksionon është Python Gel, me të cilin ju jeni të garantuar të shtoni + 3-5 cm në gjatësinë e penisit në një muaj. Ky xhel nuk provokon reaksione alergjike dhe efekte të tjera anësore, nuk është problematik dhe rezultati që keni arritur pas aplikimit mbetet me ju përgjithmonë. Për më tepër, si pjesë e një fushate të veçantë, çdo banor i Federatës Ruse mund ta marrë falas.

E rëndësishme! Substancat që përmbahen në rrënjë kanë një efekt profilaktik kundër sëmundjeve të organeve gjenitale mashkullore, siç është prostatiti, dhe me kancerin e prostatës ngadalëson përhapjen e tumorit.

Receta për ngritjen e fuqisë nga xhenxhefili

Ka shumë mënyra për të përdorur rrënjën pikante për të përmirësuar fuqinë. Mund ta hani:

 • në formë të papërpunuar;
 • skuq;
 • të gatuaj;
 • marinoj;
 • shtoni si erëza për ëmbëlsira, supa, mish dhe enët e peshkut.

Zgjedhja varet tërësisht nga preferencat personale. Ka disa receta të gatshme.

Efekti më i dukshëm do të japë mikroklimat me vaj xhenxhefili, pasi ato kanë një efekt të drejtpërdrejtë në organet e sistemit urogjenital të burrave.

Erofertil  Si për të kuruar impotencën (2)

Xhenxhefili i papërpunuar është më i dobishmi, sepse pas trajtimit të nxehtësisë humbet shumicën e vetive të tij të dobishme.

Xhenxhefil me mjaltë

Nëse ka një dëshirë për të kontrabanduar, këtu është një recetë se si të gatuaj xhenxhefil. Një kavanoz qelqi tetëqind gram duhet të mbushet me mjaltë nga dy të tretat. Shtë më mirë të merrni mjaltë të lëngshëm. Një rrënjë xhenxhefili pritet në kube dhe futet në një kavanoz. Enë mbyllet me kapak të shtrënguar dhe vendoset në një vend të errët për dy javë.

Shumica e ushtrimeve për zmadhimin e penisit janë të rrezikshme për burrat, sepse lloje të ndryshme të sprains ndikojnë jashtëzakonisht negativisht në fuqinë.

Nëse nuk doni të pini Viagra gjatë gjithë jetës, atëherë nuk rekomandohet të bëni ushtrime për të shtrirë penisin, përveç kësaj ekziston një metodë absolutisht e sigurt dhe efektive për të rritur dinjitetin mashkullor – kjo është xhel PYTHON GEL. Ilaçi ju lejon të arrini zmadhimin e penisit deri në 7 cm në gjatësi në një mënyrë natyrale, dhe më e rëndësishmja e sigurt, në kohën më të shkurtër të mundshme. Përveç kësaj, është duke u zhvilluar një veprim për shpërndarjen e markës, në të cilën çdo banor i Federatës Ruse mund të marrë xhel pothuajse falas.

E rëndësishme! Nëse fillon fermentimi, produkti duhet të hiqet menjëherë në frigorifer.

Recetë Lemon

Xhenxhefili i grirë ose përndryshe derdhet me ujë të valë së bashku me një rreth limoni dhe pihet si çaj. Ju mund të shtoni sheqer për shije.

Xhenxhefili me burg

Një recetë e mirë për burrat është xhenxhefili i zier me kanellë dhe rrënjë jamball. Të gjithë përbërësit merren në përmasa të barabarta, rrënjët duhet të copëtohen. Dy lugë çaji të përzierjes shtohen në një gotë ujë të nxehtë dhe sillen në një çiban.

Erofertil  Shkaqet, simptomat dhe trajtimi i impotencës psikologjike

Erëza e përgatitur me mjaltë. Kjo është bërë në dy mënyra. Së pari: derdhni rrënjën e grirë me ujë të valë dhe shtoni mjaltë. E dyta: një lugë çaji xhenxhefil të copëtuar derdhet me ujë të nxehtë, sillet në një çiban, mbahet në zjarr për dyzet minuta. Pastaj shtohet edhe mjalti. Ju mund të pini supë si të nxehtë ashtu edhe të ftohtë.

Aaji xhenxhefil

Pluhur xhenxhefili i shtohet çajit të freskët jeshil ose të zi në sasinë e një lugë çaji për gotë. Ju mund të pini një pije të tillë jo më shumë se tre herë në ditë.

Një ilaç i ri për zgjerimin e penisit është shfaqur në tregun rus – Python Gel
Për momentin, ky është mjeti më efektiv që jep + 3-5 cm në një muaj!

Ne shkuam tek prodhuesit dhe ranë dakord të zhvillojmë një veprim – të japim FALAS
70 pako të Python Gel për vizitorët në faqen tonë.

Promovimi është i vlefshëm deri në

Mbeten pako falas – 14 nga 70

Mjete të tjera juridike për fuqinë

Për të rritur fuqinë do të ndihmojë gjithashtu:

Mbidozimi dhe kundërindikimet

Rrënja e xhenxhefilit është kundërindikuar në:

 1. Një ulçerë ose stomak i dobët.
 2. Probleme të zorrëve.
 3. Sëmundja e mëlçisë.
 4. Me cystitis dhe sëmundje të veshkave.

Nëse xhenxhefili përdoret siç duhet për fuqinë, mund të arrihet një rezultat pozitiv.

Shahinclub Shqipëri