Si të rritet fuqia tek burrat në shtëpi (2)

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

  • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
  • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
  • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Si të rritet fuqia tek burrat

Në ditët e sotme, edhe të rinjtë janë të shqetësuar për fuqinë e tyre dhe janë shumë të shqetësuar për çdo dështim. Ka arsye, midis moshës 20 dhe 30 vjeç, tashmë 30% e burrave kanë mosfunksionim ngrerë, në fakt, një ankth i tillë dëmton fuqinë më shumë sesa ndihmon. Nëse vërtet doni të dini se si të rritni fuqinë dhe të përmirësoni këto statistika, atëherë ndryshoni stilin e jetës tuaj.

Shumica e problemeve me potencialin tek burrat e rinj modernë nuk shkaktohen nga problemet me organet e brendshme (kjo arsye është tipike për burrat e moshës mesatare dhe të moshuar), por me stilin e jetës dhe faktorët psikologjikë. Dhe, për këtë arsye, ju duhet të ndryshoni mendimin tuaj, të heqni qafe komplekset e imponuara nga prindërit, miqtë, gratë e këqija ose thjesht budalla. Këto mendime dhe ide ju ngacmojnë, duke privuar veten nga vetëbesimi dhe kënaqësia seksuale.

Kontaktoni një specialist për ndihmë. Ky nuk është turp. Nga ana është më mirë të shihet se cili është problemi. Dhe një psikolog profesionist ka më shumë të ngjarë të shohë thelbin e problemit dhe të ndihmojë në zgjidhjen e tij. Në çdo rast, është mirë që të konsultoheni me një mjek për t'u siguruar që asnjë sëmundje e fshehur të mos fajësohet për problemet me potencialin.

Por, përderisa thelbi dhe çështja, çfarë mund të bësh vetë, si ta forcosh vetë? Unë nuk marr pilula për fuqi. Shtë shumë e thjeshtë. Dhe nuk zgjidh asgjë. Më mirë përpiquni të ndryshoni stilin e jetës tuaj. Bëni gjumë të mjaftueshëm, mësoni të relaksoheni dhe shmangni stresin. Në ditët e sotme, shumica e burrave bëjnë një përpjekje për të bërë një karrierë. Puna mbi të gjitha. Dhe gjithashtu interneti, lojërat kompjuterike dhe alkooli, një mënyrë për t'u çlodhur dhe pushuar. Si rezultat, mungesa e gjumit, lodhja e vazhdueshme dhe përkeqësimi i hershëm i trupit në meshkuj. Faktorët grumbullohen dhe ndikojnë në trupin tuaj.

Erofertil  Si dhe si të rritet fuqia në shtëpi

Flini për 8 orë dhe shkoni në shtrat kur është e mundur në orën 22.00-23.00, deri në dymbëdhjetë gjatë natës dhe në një atmosferë të relaksuar.

Bëni punë të qetë, jo një luftë për mbijetesë.

Mos harroni, alkooli nuk shkakton lodhje askund, por dëmton më shumë trupin dhe fuqinë tuaj.

Ja se si të forconi fuqinë për burrat. Asgjë e komplikuar. 100% e burrave mund të përballojnë, por nuk duan të ndryshojnë jetën e tyre.

Mësoni të relaksoheni. Filloni një hobi, futuni për sport. Nga rruga, sipas studimeve të fundit, leximi ndihmon për të shpërqendruar nga problemet ndonjëherë më mirë dhe më shpejt se alkooli. Muzika dhe filmat bëjnë gjëra shumë të mira si kjo. Ecja në ajër të pastër, pikniqe – mënyra për t'u çlodhur me përfitimet shëndetësore lehtësisht dhe me kënaqësi.

Hani mirë dhe rregullisht. Patate të skuqura, birra, pica, ushqimi i shpejtë dhe i hedhurinave nuk ka gjasa të kenë një efekt pozitiv në anijet tuaja. Circulationshtë qarkullimi i shëndetshëm i gjakut që ju jep një mbledhje të shëndetshme. Askush nuk ju detyron të hani kos me pak yndyrë dhe kokërr – është e vështirë ta kërkoni këtë nga burrat. Ata që punojnë mirë duhet të hanë mirë. Rruga për zemrën e njerëzve nuk shtrihet përmes stomakut, pastaj te shëndeti i tij mashkull rruga kalon atje. Mos harroni për këtë.

Si të rritet fuqia pa ilaçe

Ekzistojnë tre përgjigje për pyetjen se si të rritet fuqia pa ilaçe.

Së pari, një dietë e veçantë, së dyti, barishte, ilaç tradicional dhe, së treti, ushtrime speciale që janë për çdo shije.

Që nga kohërat e lashta, njerëzit kanë vërejtur se cilat ushqime ndihmojnë në forcimin e një mbledhje dhe cilat rritin dëshirën. Ata ishin mësuar të joshnin dhe siguronin një seks të mrekullueshëm, kur doja të isha veçanërisht në krye. ndër ushqime pa potencë , ju mund të emërtoni mjaltë dhe produkte të tjerë të mjaltit, salcë kosi, produkte të qumështit, mish, arra, ushqime deti. Në përgjithësi, ushqimet proteinike janë të mira. Hani mish, peshk, fasule, soje, vezë, veçanërisht pëllumbi, çfarëdo arra dhe fara. Shtoni qepë dhe hudhër. Në mesin e perimeve, karrotat, ullinjtë, rrepat, selino, domatet e ziera rrisin fuqinë pa ilaçe. Erëzat orientale, nga rruga, gjithashtu kanë një efekt shumë të mirë në fuqinë mashkullore. Kuzhinat kombëtare gjithmonë kanë përdorur produkte të tilla shumë mirë dhe kanë vendosur prej kohësh si ta rrisin fuqinë pa ilaçe: Makarona italiane me ushqime deti, domate dhe ullinj, ëmbëlsira orientale me arra dhe mjaltë, supa të ftohta bullgare me kos dhe barishte, kafe dhe çokollatë. Ka edhe shumë receta të tilla në kuzhinën ruse.

Rrit fuqinë e polenit shumë mirë, veçanërisht kur kombinohet me mjaltë. Merrni një lugë çaji polen dhe përzieni me të njëjtën lugë mjaltë, dhe më pas hani ngadalë (më mirë vendoseni nën gjuhë dhe thithni) gjysmë ore para vaktit kryesor tre herë në ditë. Kështu, ju do të rritni fuqinë tuaj pa ilaçe dhe do të ndihmoni imunitetin tuaj.

Erofertil  Sa herë duhet një ngritje në mëngjes

Mos harroni se si të rritet fuqia pa ilaçe, nuk mund të mos kujtoni përzierjen, zakonisht përdoret për të rritur imunitetin, dhe gjithashtu për të forcuar zemrën, por për fuqinë do të bëjë gjithashtu një mrekulli. Grind (vetëm në një mulli mishi) kajsi të thata, fiq, arra dhe rrush të thatë në përmasa të barabarta. Pastaj spërkatni përzierjen me mjaltë të lëngshëm dhe ruajeni në frigorifer. Përbërja e përbërësve mund të ndryshojë. Shtoni aloe, data, limon. Merrni 200 g të secilit përbërës, atëherë 1 limon mjafton. Përdorni këtë përzierje dhe polen, por thjesht mund të hani. E shijshme dhe e shëndetshme, pa ilaç.

Mendoni se si ta rritni fuqinë pa ilaçe, mos harroni për grurin e mbirë. Një ilaç pa shije por magjik. E pakëndshme – shtoni mjaltë. Por në të vërtetë gruri i mbirë është thjesht pa shije dhe nuk ka asgjë të pakëndshme ose të keqe në të. Përveç fuqisë suaj, ajo gjithashtu do të ketë një efekt të mirë në vizion, dhe në të gjithë organizmin. Mund ta hani në vend të mëngjesit nëse jeni në gjendje të kufizoni veten në grurë të mbirë, ose nja dy lugë para një vakt, në rreth gjysmë ore.

Si të rritet fuqia me mjetet juridike popullore

Ju jeni një adhurues i mjekësisë tradicionale dhe mjeteve juridike popullore, atëherë recetat janë perfekte për ju, si të rriten mjetet juridike popullore . Ka shumë receta të tilla. Për shekuj me radhë, njerëzit i mbledhnin ato dhe i kalonin brez pas brezi. Një nga recetat më efektive të mjekësisë tradicionale ruse është një banjë me infuzion të gjetheve të gjirit. Përgatitni gjethet e gjethes së gjirit paraprakisht, dhe pastaj derdhni këtë infuzion në banjë, të cilën do ta merrni përpara gjumit. Shtoni gjithashtu infuzion me kamomil në banjë. Mund të qëndroni në një banjë të tillë jo më shumë se gjysmë ore, por jo më pak se 15 minuta.

Një tjetër recetë popullore ruse se si të rritet fuqia me mjetet juridike popullore është një përzierje e miellit të pishave dhe ujit. Rezulton një qumësht që pihet gjysmë gotë një herë.

Një mjet i mirë nëse po mendoni se si të rritni fuqinë e mjeteve juridike popullore, infuzionin e barishteve të trumzës. Një ilaç i shkëlqyeshëm për kollën, trumzë, rezulton se gjithashtu ka një efekt kaq të këndshëm në trupin mashkullor. Brew 100 gram bar me një gotë ujë të valë, dhe kur të ftohet, pini dy herë pas ngrënies.

Të gjithë e dinë që xhensen është një ilaç i shkëlqyeshëm për fuqinë mashkullore. Bëni një ilaç të tillë popullor dhe trajtohuni me të në një gotë dy herë në ditë. Ju do të keni nevojë për rrënjë xhensen (100g), 50g mjaltë dhe 10g kanellë. Derdhni xhensen me dy gota ujë të valë dhe lëreni për dy ditë. Pas kësaj, vlim infuzionin mbi nxehtësi të ulët për katër orë. Ndërsa gatuani, shtoni së pari mjaltin, dhe pas një gjysmë ore tjetër, hidhni kanellë. Kur pas 4 orësh të fikni ilaçin e mrekullisë, lërini të piqet për tre ditë të tjera, dhe atëherë tashmë mund ta përdorni. Me mjete të tilla popullore dhe shëndet të përgjithshëm saktë.

Erofertil  Dua të aktroj në filma për të rriturit

Ju gjithashtu mund të alternoni infuzione me majdanoz, xhensen dhe trumzë. Këmbëngulni çdo barë individuale në mënyrën e zakonshme dhe pini çdo ditë diçka nga 50 g në ditë.

Ja se si të rritet fuqia me mjetet juridike popullore. Zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri dhe filloni!

Si të rritet fuqia në shtëpi në ditë

Urgentshtë urgjente të rritet fuqia në shtëpi, atëherë mënyra më e lehtë, natyrisht, është të merret përgatitje speciale , forconi fuqinë në ditë, dhe madje edhe një orë. Ju i njihni ilaçet, dhe ne nuk do të ndalemi në to. Por si ta rrisni fuqinë, doni të bëni pa pilula? Për një ditë në shtëpi, është mjaft e vështirë të bësh.

Zgjidhni një menu për ditën me afrodiziakë dhe produkte energjetike. Mishi, vezët, salcë kosi, ushqim deti.

Bëni një meze me gjizë me hudhër në shtëpi. Merrni gjizën, shtrydhni hudhrat në të, copëtoni imët majdanozin, koprën, miksin, kripën për shije dhe sezonin me salcë kosi.

Një tjetër version i mezeve, i dobishëm për potencën – rrënjë selino e bluar me mollë të grirë dhe salcë kosi si fustan (ose me vaj ulliri, më të shijshëm).

Forconi në shtëpi rezistencën tuaj ndaj gocave deti dhe ushqimeve të detit në përgjithësi, avokados, ushqimeve ekzotike. Opsioni – supë me midhje ose makarona me ushqim deti. Mund të mbushni avokadot me mish gaforre me selino të copëtuar.

Një mënyrë e vjetër për të rritur fuqinë në shtëpi për një ditë është një koktej vezësh me thikë. Në shtëpi, nëse doni të dini se si të rritni fuqinë në ditë, është një mjet absolutisht i domosdoshëm.

Hani zarzavate – përmban shumë vitamina dhe elementë të dobishëm për fuqinë. Majdanoz, kopër, selino, lovage, cilantro, arugula.

Një përzgjedhje e tillë e produkteve nuk mund të ndikojë në fuqinë tuaj. Për një ditë mund të hani ngadalë diçka të thjeshtë, por efektive dhe ta lini ekzotikun për një darkë romantike. Ushqimet e detit dhe frutat gjithashtu veprojnë si një lloj tërheqjeje, e dashura juaj nuk dëmton t’i provoni ato në shtëpi.

Tani për barërat. Mënyra popullore, si të rritet fuqia në shtëpi për një ditë. Merrni hithrën. Po, jo yohimbe ose ginkgo biloba (ose të shikoni për ekzotike, por unë do të flas për një mënyrë të thjeshtë dhe të përballueshme). Gjeni 100 g bar të thatë hithre, 50 g të freskëta. Bluajeni, krijoni një gotë ujë të valë, shtoni një lugë mjaltë, pijeni një orë para lamtumirës.

Shahinclub Shqipëri