Topa kinezë për fuqi

Topat kinezë për fuqinë – një ilaç për të rikthyer forcën seksuale tek burrat. Topat nuk janë një ilaç, është një shtesë dietike, e prodhuar, siç tregon përshkrimi, në formën e kapsulave të mbushura me një kompleks të përbërësve natyrorë. Ilaçi përdoret për të trajtuar impotencën.

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

 • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
 • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
 • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Përbërja e fuqisë

Deri më tani, përbërja e saktë e tij është e njohur vetëm për prodhuesin, i cili deklaron efektivitetin e pakushtëzuar të topave. Udhëzimi për përdorim tregon vetëm një pjesë të përbërësve natyrorë që janë pjesë e përbërjes – këto janë:

 • Kordelet kineze;
 • zambak uji;
 • shafran;
 • gimnadeniya;
 • saussurea;
 • clematis panik;
 • organet gjenitale të kafshëve artiodaktil;
 • xhensen;
 • arginina ketoglukorate.

xhensen

Falë përbërësve natyrorë të ilaçit nuk është vetëm mjaftueshëm efektiv, por edhe i sigurt për trupin. Rreziku i simptomave anësore është minimale dhe shoqërohet ekskluzivisht me reaksione alergjike individuale ndaj disa komponentëve bimore të ilaçit.

Cordyceps kineze është një barishte medicinale që ndikon në mënyrë të favorshme në shëndetin seksual të burrave, stimulon dëshirën seksuale dhe rrit epsh. Lotusi i borës (ekstrakt bimore) është një afrodiziak shumë i fuqishëm që rrit dëshirën seksuale. Për të normalizuar funksionimin e organeve të sistemit riprodhues, shërim nga sëmundjet që u shoqëruan me një proces inflamator, përdoret një ekstrakt nga organet gjenitale të kafshëve dre dhe artiodaktil.

Erofertil  Përdorimi i mjaltit për potencë

Shkaku i impotencës seksuale të meshkujve është një sëmundje e organeve të brendshme të vendosura në legen. Për të rivendosur funksionimin e tyre, për të normalizuar qarkullimin e gjakut dhe për të ndaluar inflamacionin, rrënja e copëtuar e bimës medicinale të hymnadenia është e pranishme në përbërjen e topave kinezë për potencë.

Indikacionet për përdorim

Ky ilaç është një mjet shumë efektiv që lejon burrat të rimarrin forcën e tyre seksuale. Suplementet ndihmojnë me shumë sëmundje të sistemit riprodhues, duke ndaluar shenja të pakëndshme dhe dhimbje në pjesën e poshtme të shpinës, e cila manifestohet në prani të proceseve inflamatore në organet e legenit. Rekomandohet të merrni topa për fuqi në raste të tilla:

 • impotenca;
 • ngritje e ulur;
 • derdhje e parakohshme;
 • inflamacion i prostatës;
 • imuniteti i reduktuar;
 • sindromi i dhimbjes coccyx;
 • problemet me urinimin.

Para se të merrni ilaçin, nuk do të jetë e tepërt të bëni një test mbi tolerancën e trupit të përbërësve natyrorë. Bimët medicinale që e përbëjnë ilaçin janë ekzotikë, dhe një person i thjeshtë nuk i has ato në jetën e përditshme, kështu që vështirë se mund të jetë i vetëdijshëm se ai është alergjik ndaj zambakut ose xhensen.

Për të kontrolluar se sa mirë trupi do të tolerojë ilaçin, ai duhet të merret në një sasi të vogël dhe të presë një ditë. Nëse nuk ka manifestime të pakëndshme në formën e një skuqje alergjike në trup, vjellje, çrregullime të sistemit nervor qendror, ilaçi për potencë mund të merret në dozën e treguar nga prodhuesi.

Topat kinezë mund të përmirësojnë vetëm shëndetin seksual të mashkullit!

Vlen të përmendet se topat kinezë nuk janë një ilaç për sëmundjet e sistemit gjenitourinar, ato vetëm forcojnë shëndetin seksual të meshkujve. Prandaj, ato përdoren kryesisht për të rivendosur një ereksion pas një patologjie ose nga të moshuarit, kur problemet me potencialin shkaktohen nga ndryshimet fiziologjike në trup.

Udhëzimet për përdorim thonë se ilaçi përdoret për sëmundje të tilla si prostatiti, uretroprostatiti dhe sëmundje të tjera të sistemit riprodhues. Por ky ilaç nuk është medicinal dhe ndihmon vetëm në ndalimin e simptomave, normalizimin e fuqisë, prandaj, në prani të patologjive të tilla, duhet të përdoret terapi serioze e drogës.

Erofertil  Si të rritet fuqia pa pilula (2)

Rekomandime për përdorim

Topat kinezë duhet të merren rreptësisht në masën e specifikuar në udhëzime. Edhe pse nuk ka pasur raste të mbidozës, por me përdorim të tepërt, mund të arrini rezultatin plotësisht të kundërt. Nëse një burrë ka sëmundje të rënda të sistemit gjenitourinar, duke vazhduar në një formë kronike, është e nevojshme t'i nënshtrohet një ekzaminimi të plotë mjekësor dhe para së gjithash të fillojë trajtimin e tyre. Pa këtë masë, topat për potencial do të japin vetëm një efekt afatshkurtër.

Një tipar i përdorimit të ilaçit është që për të maksimizuar zbulimin e të gjitha vetive shëruese të përbërësve natyrorë të kapsulës, është e nevojshme që ta pini atë me ujë të kripur ose verë orizi. Doza e ilaçit përcaktohet nga mjeku që merr pjesë. Merrni topat kinezë duhet të jenë 30 minuta para marrëdhënies seksuale. Nëse doza e treguar nuk ka dhënë një efekt pozitiv, atëherë shkaqet e impotencës seksuale mashkullore janë serioze dhe duhet të diagnostikohen.

Topat kinezë mund të merren për burra për parandalim

Topat kinezë mund të merren si masë parandaluese. Rekomandohet që burrat e moshuar ta bëjnë këtë pa ndonjë shkelje serioze të sistemit gjenitourinar. Shtë e nevojshme të përdorni për profilaksi një herë në 1 ditë në dozën e përshkruar nga mjeku, ekskluzivisht para gjumit. Topat kinezë përdoren për të përmirësuar fuqinë dhe si një ilaç efektiv për të normalizuar funksionimin e të gjithë trupit pasi një njeri ka pësuar sëmundje serioze, nga të cilat një mbledhje është bërë e dobët dhe jetëshkurtër.

Topa të famshëm për fuqinë

Topat kinezë rekomandohen të blihen vetëm në farmaci ose nga përfaqësues të certifikuar të prodhuesit në dyqanin online. Një masë e tillë paraprake shoqërohet me një numër të madh të mashtrimeve, të cilat jo vetëm që mund të jenë plotësisht të padobishme, por edhe të dëmtojnë trupin. Topat më të famshëm kinezë, efektiviteti dhe siguria e të cilave vërtetohen nga shumica e burrave, janë si më poshtë:

 • Dreri i artë;
 • Shenlun;
 • Buda;
 • Receta sekrete të pallatit.

Topat Shenlong kinezë quhen gjithashtu Dragon Hyjnor. Ekziston edhe një ilaç i tillë si Zanbao, ai përbëhet nga përbërës bimorë që jo vetëm që ndihmojnë në rivendosjen e fuqisë, por gjithashtu kanë një efekt terapeutik në prostatit. E veçanta e këtij ilaçi është se ajo ka një efekt të gjatë, dhe për këtë arsye nuk ka nevojë ta marrësh atë çdo herë para marrëdhënies seksuale.

Erofertil  Rregulla për një ngritje të mirë

Shqyrtimet e burrave që përdorën Zanbao tregojnë se ky lloj i topave kinezë ndihmon për të hequr shpejt simptomat e pakëndshme të prostatitit dhe për të rikthyer fuqinë seksuale të meshkujve. Ndërkohë, mjekët theksojnë se ky ilaç mund të përdoret ekskluzivisht si një nga përbërësit e terapisë komplekse.

Nëse merrni vetëm një top me prostatizë dhe injoroni nevojën për trajtim të drogës, sëmundja do të përkeqësohet, dhe në të ardhmen edhe ilaçet e mrekullueshme të mjekësisë kineze nuk do të mund ta kthejnë njeriun në intimitet seksual normal. Zanbao është e vlefshme për 3 ditë, kështu që ju duhet ta merrni atë në një dozë të përshkruar në mënyrë rigoroze nga mjeku, duke mos e tejkaluar atë, gjysmë ore para marrëdhënies seksuale.

Lexoni me kujdes udhëzimet para se të përdorni ilaçin!

Secila prej ilaçeve ka veçoritë e veta dalluese në dozën, kështu që ju duhet të lexoni me kujdes udhëzimet. Nëse simptomat e pakëndshme gjenden pas përdorimit të topave kinezë për fuqi, administrimi i tyre duhet të anulohet menjëherë.

Sayfarë thonë pacientët?

Pacientët që kanë kaluar një kurs trajtimi pretendojnë:

"Kohët e fundit, prostatiti u diagnostikua, edhe pse faza është fillestare, por unë tashmë i ndjej vetë manifestimet e saj. Seksi është bërë i rrallë dhe i shkurtër, sepse një mbledhje shpesh dështon. Nuk ndjehem shumë për gjithçka kineze, por prapë shfrytëzova rastin dhe bleva topa. Ajo ndihmoi, por unë gjithashtu po i nënshtrohem trajtimit të prostatitit. "

“Problemet me potencën në këtë moshë nuk janë befasuese, por askush nuk dëshiron të plaket dhe të dobësohet. Bleva topa – gjithçka është thjesht super, ju mund t'i jepni mosmarrëveshje atyre dhe të rinjve. "

«Pas një sëmundjeje të rëndë, e kalova trupin tim keq dhe është turp të kem probleme me potencial në një moshë të re. Më është dashur të përdor masa jokonvencionale – të blej topa kinezë. Ato ndihmojnë, edhe pse ngadalë, mjeku thotë që duhet të prisni pak, sepse trupi është shumë i dobët. Në parim, ilaçi kishte saktësisht efektin në të cilin llogaritej. ”

Topat kinezë për fuqinë e ndihmojnë burrat të rimarrin forcën mashkullore, dhe përbërësit bimorë, të cilët kanë një efekt të përgjithshëm forcues në trup, zvogëlojnë rrezikun e proceseve inflamatore në sistemin gjenitourinar.

Shahinclub Shqipëri