Si të zgjidhni një patogjen mashkullor

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

 • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
 • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
 • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Llojet e patogjenëve meshkuj

Patogjenët punojnë me stimulim seksual

Një patogjen i zgjedhur siç duhet do t'i ndihmojë një burri të përmirësojë cilësinë e jetës së tij seksuale.

Patogjenët zakonisht klasifikohen në dy grupe:

Përgatitjet sintetike bazohen në substanca artificiale, si rregull, frenues selektiv. Ato jo vetëm që kanë një efekt stimulues në epsh, por gjithashtu rrisin kohëzgjatjen e intimitetit, i cili ndodh për shkak të shtypjes së problemit të derdhjes së hershme. Një shembull është ilaçi Cialis Soft i bazuar në Tadalafil.

Erofertil  Kujdes, ushqimet që ulin fuqinë!

Patogjenët natyrorë ndryshojnë nga patogjenët sintetikë për faktin se përdorin substanca me origjinë bimore ose shtazore për prodhimin e tyre. Ato veprojnë jo në mënyrë lokale, por në një mënyrë komplekse – në të gjithë organizmin në tërësi. Për shembull, patogjeni organik Vimax Capsules rrit epsh, përmirëson mirëqenien e përgjithshme të një personi, normalizon funksionin e tij riprodhues dhe nivelet hormonale.

Kapsula Foto Vimax 60 kapsula

 • Përbërja: 100% natyrale
 • Fillimi i veprimit: pas 2-3 javësh
 • Kohëzgjatja: deri në 6 muaj
 • Marrja e alkoolit: e pajtueshme
 • Vlerësimi i produktit:

Tableta Photo Cialis Soft 10

 • Përbërja: Tadalafil 20 mg
 • Fillimi i veprimit: pas 20-30 minutash
 • Koha e veprimit: Deri në 36 orë
 • Marrja e alkoolit: e pajtueshme
 • Vlerësimi i produktit:

Si ndikon patogjeni tek burrat

Barnat për të rritur ngjalljen kanë një efekt të drejtpërdrejtë në sistemin riprodhues:

 • tonifikojnë indet e buta të penisit;
 • dilate enët e gjakut;
 • aktivizoni procesin e qarkullimit të gjakut;
 • sigurojnë ndjeshmëri të zonave erogjene;
 • kontribuojnë në një ngritje të fortë.

Për më tepër, patogjenët meshkuj pushojnë sistemin nervor qendror:

 • zvogëlojë eksitimin;
 • eliminoni simptomat e tensionit nervor;
 • ndihmoni në përqëndrimin në seks;
 • rrisin vetëbesimin.

Një parakusht për punën e tyre është prania e stimulimit seksual natyror.

Agjent shkaktar për burrat në shtëpi

Si një patogjen për burrat, i cili mund të përdoret në shtëpi, produktet ushqimore të quajtura afrodiziakë janë të përshtatshme. Specat djegës, çokollata e errët, barishtet, avokadot, erëzat dhe erëzat – e gjithë kjo mund të konsumohet para seksit në mënyrë që të përkeqësoni ndjeshmërinë e zonave erogjene.

Ushqimi i detit gjithashtu ka një pronë të fortë stimuluese:

Një përzierje arre do të ndihmojë një njeri të rrisë fuqinë. Për përgatitjen e saj, është e nevojshme të copëtoni arrat dhe arrat e pishës, bajamet dhe susamin në përmasa të barabarta, dhe më pas derdhni mjaltë. Merrni përzierjen në dy lugë një orë para seksit. Ky mjet do të sigurojë një ngritje të gjatë dhe të fortë.

Patogjene efektive në pika

Në një epsh të ulët, Hammeri i Thor's bie, të cilat përmbajnë ekstrakte nga:

 • gjitarë jovertebrorë;
 • myshk verior;
 • mëlçia e peshkut;
 • krahut.

Ky ilaç ka një efekt tashmë 20 minuta pas administrimit, duke i siguruar pacientit ndjeshmëri të lartë të zonave erogjene për gjashtë orë. Pikat jo vetëm që stimulojnë epsh, por gjithashtu rrisin kohëzgjatjen e seksit.

Patogjenët meshkuj në tableta

Një patogjen popullor në tableta sot është Super Vilitra. Ilaçi përbëhet nga Vardenafil dhe Dapoxetine – frenues, funksionet e të cilit përfshijnë rritjen e rrjedhës së gjakut në organet e legenit, si dhe bllokimin e enzimës përgjegjëse për procesin e derdhjes. Mjeti jep një rezultat për katër orë.

Boss Royal Viagra ka një efekt më të gjatë. Ajo punon për 8 orë. Ilaçi rrit ngritjen, vonon procesin e derdhjes dhe rrit qëndrueshmërinë. Përbërja natyrore është për shkak të pranisë së kinemës, hidhërimit, xhensen.

Tableta Foto Super Vilitra 10

 • Përbërësit: Vardenafil + Dapoxetine
 • Fillimi i veprimit: pas 30-40 minutash
 • Koha e veprimit: deri në 3-4 orë
 • Marrja e alkoolit: e pajtueshme
 • Vlerësimi i produktit:

Photo Boss Royal Viagra

 • Përbërja: 100% natyrale
 • Fillimi i veprimit: pas 20-50 minutash
 • Koha e veprimit: Deri në 8 orë
 • Marrja e alkoolit: e pajtueshme
 • Vlerësimi i produktit:

Agjent shkaktar për burrat e veprimit të shpejtë

Agjent shkaktar për burrat e veprimit të shpejtë – Viagra Soft. Pra, efekti i parë i produktit është i dukshëm tashmë 15 minuta pas përdorimit, dhe mekanizmi i veprimit është identik me shumicën e stimuluesve:

 1. aktivizimi i rrjedhës seksuale të gjakut;
 2. bllokimi i derdhjes së hershme;
 3. rrit aktivitetin fizik dhe mendor;
 4. qëndrueshmëri e përmirësuar.

Po japim një shembull tjetër: Suplementi Viagra Arab ka një rezultat 15 minuta pas gëlltitjes. Përbërja e aditivit aktiv përfshin:

 1. rrënjë xhensen;
 2. ekstrakt nga guaska e një breshke;
 3. Lycium;
 4. dreri Ponte.

Këta përbërës rivendosin një nivel të shëndetshëm të dëshirës seksuale, normalizojnë sintezën e hormoneve, stimulojnë prodhimin e lëngut seminal.

Tableta Photo Viagra Soft 10

 • Përbërja: Sildenafil 100 mg
 • Fillimi i veprimit: pas 15-25 minutash
 • Koha e veprimit: Deri në 4 orë
 • Marrja e alkoolit: e papajtueshme
 • Vlerësimi i produktit:

Video Afrodiziake Natyrore për Burra

Nga videoja mund të mësoni për produkte që rritin dëshirën seksuale.

Patogjen natyral mashkullor

Si një patogjen i fuqishëm natyror, ekspertët rekomandojnë që burrat të përdorin erëza, erëza dhe erëza:

Erëzat aktivizojnë qarkullimin e gjakut, përfshirë në zonën e legenit.

rritjekapaciteti i punës
përmirësojaktiviteti mendor
rritjendjeshmëria e mbaresave nervore

Vajrat esencialë posedojnë jo më pak pronë aktive, të cilat jo vetëm që përmirësojnë zgjimin seksual, por gjithashtu zbutin, relaksohen dhe eliminojnë stresin. Rekomandohet të përdorni vajra me bergamot, xhenxhefil, marjoram, dru sandali.

Hipertensioni dhe agjenti shkaktar mashkullor

Prania e hipertensionit është një kundërindikacion për përdorimin e patogjenëve sintetikë, pasi substancat medicinale që janë të pranishme në përbërjen e tyre ndikojnë në qarkullimin e gjakut dhe mund të çojnë në një rritje të presionit të gjakut.

Me hipertension, burrat duhet të japin përparësi ndaj shtesave dietike natyrore. Shtojcat e sigurta janë: VigRX Plus, Confined, Viardo Forte.

Foto VigRX Plus

 • Përbërja: 100% natyrale
 • Fillimi i veprimit: pas 1-2 javësh
 • Kohëzgjatja: deri në 6 muaj
 • Marrja e alkoolit: e pajtueshme
 • Vlerësimi i produktit:

Patogjen mashkull dhe alkool

Nuk këshillohet të kombinoni alkoolin me marrjen e patogjenëve meshkuj. Mos pini alkool gjatë trajtimit me barna bazuar në frenuesit selektiv të sildenafil. Sildenafil gjendet në gjenerikën e Viagra, Malegre, Zenegre, Maksigre, Cavert. Kur merrni alkool, kjo përbërës grumbullohet në gjak dhe plazmë, gjë që çon në një rrezik të shtuar të efekteve anësore.

Të sigurta në kombinim me alkoolin etilik janë shtesa dietike. Sidoqoftë, duhet të theksohet se doza të larta të alkoolit ulin ndjeshëm nivelin e tyre të efektivitetit.

Shahinclub Shqipëri