Teaji i potencialit të burrave

Do njeri dëshiron të përfshihet plotësisht në jetën seksuale dhe ta shijojë atë. Shumë mjekë vunë re se janë çajrat bimorë që mund të rrisin fuqinë nëse përdoren si duhet. Sot do t'ju tregojmë se çfarë lloj pije duhet t'i kushtoni vëmendje burrave, në mënyrë që të mos keni frikë nga impotenca.

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

  • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
  • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
  • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Teaaji jeshil për të rritur fuqinë

Shkencëtarët kanë vërtetuar se fuqia është zvogëluar për shkak të dobësisë së muskujve në organin kryesor mashkullor. Shtë joreale të stërvitni fizikisht këtë muskul të veçantë. Sidoqoftë, zinku do të ndihmojë për ta bërë atë më të fortë. Ky element gjurmë është i pranishëm në çajin jeshil. Mjekët vunë re që prodhimi i testosteronit varet më shumë nga sasia e zinkut në trupin mashkullor.

Erofertil  Humbje peshe

Pije do të mbrojë burrat nga efektet e dëmshme të një telefoni celular, TV dhe kompjuter mbi shëndetin. Teaji do të largojë nga trupi të gjitha substancat e dëmshme. Për të përfituar nga pija, pini disa herë në javë pas ngrënies. Shtë e rëndësishme të mos krijoni shumë çaj jeshil. Dhe mos e abuzoni! Mos pini supë çdo ditë për më shumë se një javë. Bëni pushime për 1-2 ditë dhe kthehuni përsëri në çaj.

Korrje barishte për potencë

Teajrat nga disa bimë të dobishme janë një mjet i domosdoshëm për përmirësimin e fuqisë tek burrat. Për gatimin, na duhen:

  1. Barishte yarrow – 100 gram.
  2. Rrënjë kalamus – 50 gram.
  3. Farat e koprës – 50 gram.

Përziejini të gjithë përbërësit dhe derdhni ujë të valë. Infuzoni çajin për të paktën një orë. Mund ta pini supën 2-3 herë në ditë para ngrënies për fuqi të lartë.

Bëni çaj të shëndetshëm për të parandaluar impotencën. Do të kërkojë:

Shtë e nevojshme të merrni barëra në përmasa të barabarta dhe t'i derdhni me ujë të valë. Lyejeni çajin për 30 minuta. Pini supën çdo ditë 3 herë. Në një kohë, një burrë duhet të pijë një gotë çaj.

Teaaj Ivan për potencë mashkullore

Mjekët kanë konfirmuar se pija e përsosur përballet me adenomën e prostatës tek burrat. Teaji përdoret për trajtimin e ënjtjes dhe prostatitit. Falë zierjeve të çajit, shumë burra ishin në gjendje të shmangnin ndërhyrjen kirurgjikale për sëmundje të ndryshme.

Teaaji bimor nuk përmirëson aksidentalisht fuqinë. Ndihmon burrat të braktisin plotësisht alkoolin, i cili ndikon aq shumë në shëndetin e tyre. Mjekët vunë në dukje se çaji Ivan, duke rritur fuqinë, nuk ka kundërindikacione. Do njeri mund ta pijë çdo ditë.

Erofertil  Ngritje dobësuese

Pije kineze me fuqi

Asajrat nga Kina punojnë mrekulli dhe mund të kurojnë pafuqinë tek burrat. Mjekët rekomandojnë tarifat e pirjes që quhen "Lapsang Souchong", "Dragon Dragon" dhe "Farërat e kungullit".

Teaji nga Kina jo vetëm që mund të rrisë fuqinë, por gjithashtu do të tonifikojë trupin mashkull dhe do t'i japë një ton energji. Por ekspertët ndalojnë të pinë çajra në një gjendje të uritur. Ato mund të konsumohen vetëm pas ngrënies, në mënyrë që të mos dëmtojnë shëndetin. Gjithashtu mos e bëni pijen tepër të fortë dhe të ftohtë. Përndryshe, burrat fillojnë dobësi dhe marramendje të rëndë. Nëse krijoni çaj kinez gabimisht, mund të shkaktojë pagjumësi.

Teaaj i zi për fuqinë

Shumë burra pinë çaj të zi çdo ditë, por ende vuajnë nga fuqi e ulët. Sekreti i pijes do të jetë ndërlikimet e përgatitjes së tij. Vetëm çaji i zi i shtrenjtë, me cilësi të lartë, duhet të përdoret për të trajtuar impotencën. Brew atë me kardamom. Kur çaji pihet për 15-20 minuta, shtoni një fetë limoni dhe një çift lugë qumështi. Shtë kjo recetë që rikthen një mbledhje dhe rrit fuqinë e burrave. Mjekët këshillojnë pirjen e çajit vetëm pasi të keni ngrënë. Por mos abuzoni me pijen! Për përdorim ditor, nuk është i përshtatshëm. Merrni atë maksimum 2-3 herë në javë.

Për të marrë çajin e duhur të zi, krijojeni vetëm me ujë të pastër, pa kripëra minerale. Për ta përgatitur, merrni një tigan të bërë prej balte ose porcelani të vërtetë. Në të duhet të vendosni 2 lugë çaj të zi të thatë dhe të derdhni 90 gradë me ujë. Në asnjë rast mos përdorni ujë të valë, sepse do të shkatërrojë të gjitha pronat e dobishme të bimës.

Këmbëngulni se çaji i zi duhet të jetë jo më shumë se 10-15 minuta. Pas kësaj, pini menjëherë supën. Nëse e mbani çajin për disa orë ose e pini atë të nesërmen, nuk do të merrni ato elemente të dobishme që ndikojnë në rritjen e fuqisë. Pini vetëm pas ngrënies. Ju duhet të pini çaj ngadalë, në gllënjka të vogla. Mos shtoni shije ose sheqer në pije. Lejohet të përdorë vetëm mjaltë. Teaaji shumë i fortë i zi nuk do të rrisë fuqinë, por dëmton vetëm shëndetin.

Erofertil  Joga e energjisë për burrat për përfitimet e fuqisë dhe ushtrimet e hemorroideve, teknika e ekzekutimit

Aji mursal

Për më shumë se njëqind vjet në Bullgari, kjo pije u përdor në vend të Viagra për të rritur fuqinë. Përbërja e çajit përfshin bimë të ndryshme që mblidhen në male. Ju mund të bëni një pije të shëndetshme vetë nëse përdorni:

Merrni të gjithë përbërësit në të njëjtën sasi dhe mbushni me ujë të nxehtë. Teaji do të injektohet për rreth 30 minuta. Meshkujt duhet vetëm të pinë gjysmë gotë në ditë. Mjekët rekomandojnë të shtoni një pjesë të limonit në këtë çaj për të rritur pronat e tij të dobishme.

Tani e dini se cilat çajra ndihmojnë shëndetin e burrave dhe ndikojnë pozitivisht në fuqinë. Nëse e pini pijen si duhet dhe e merrni rregullisht, do të veprojë me të vërtetë magji dhe do të rrisë fuqinë e mashkullit. Shtë e rëndësishme të vëzhgoni masën dhe të mos abuzoni me pijet, në mënyrë që të mos dëmtojnë trupin. Kur trajtoni impotencën, duhet të këshilloheni me mjekun tuaj për përdorimin e çajit të caktuar.

Shahinclub Shqipëri