Ngritja e dobët, pafuqia seksuale – çfarë të bëni Shtatë receta për tinkturat – burrat janë të lumtur!

Ndërtimi i dobët, pafuqia seksuale, derdhja e vogël – ky është një problem shumë urgjent jo vetëm për burrat, gratë gjithashtu vuajnë nëse fatkeqësia e tillë i vjen familjes. Duket se sëmundja nuk është fatale, por sa çifte shpërthejnë për shkak të kësaj.

Zakonisht burrat, veçanërisht të rinjtë, përpiqen të fshehin dobësinë e tyre seksuale, nuk duan të shkojnë te mjeku, vuajnë fshehtas nga inferioriteti i tyre dhe vetëm përkeqësojnë problemin e tyre. Nuk ka nevojë të dëshpërohesh dhe të heqësh dorë! Filloni trajtimin me bimë medicinale sipas recetave që na kanë dhënë shëruesit antikë. Dhe atëherë ata dinin shumë për këtë. Në kohërat e lashta, burrat jetonin, mesatarisht, jo 50-60 vjet, por 80-90. Dhe në moshën 70 ose 80 vjeç, burri ishte mjaft i plotë dhe madje mund të konceptonte një fëmijë! Mos harroni historinë, ka shumë shembuj të tillë.

Unë dua t'ju ofroj një recetë të mrekullueshme, të gjithë ata që unë njoh dhe që janë trajtuar me ndihmën e tij, ishin shumë të kënaqur. Provojeni dhe do të jeni të lumtur si ju ashtu edhe bashkëshorti juaj!

Pra, ne fillojmë trajtimin, jini të durueshëm dhe mos prisni që pas ditës së parë të bëheni të patejkalueshëm në shtrat, kjo kërkon kohë.

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

  • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
  • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
  • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Recetë për dobësi dhe pafuqi seksuale:

Tinktura e qumështit Pallas:

Erofertil  Burimet e proteinave vegjetale në formën e ushqimeve dhe shtojcave

Për të përgatitur këtë tretësirë, merrni 10 gram lëng qumështi Pallas dhe derdhni gjysmë litër vodka. Këmbëngulni në një vend të errët, duke tundur rregullisht, 15 ditë. Merrni gjysmë ore para ngrënies tre herë në ditë për 1 lugë çaji.

Dhe pesëmbëdhjetë minuta para se të hani, pini tretësirën e një njeriu – rrënjën.

Njeriu me tretësirë ​​- rrënjë:

Merrni një rrënjë njeriu 50 gram dhe derdhni gjysmë litër vodka, duhet të insistoni 15 ditë në një vend të errët, duke tundur rregullisht. Merrni tre herë në ditë, një lugë çaji.

Përbërja që do të merret gjatë natës:

Merrni sa më shumë panxhar që të shtrydhni 50ml nga ajo. lëng. Atëherë ju duhet lëngu që të qëndrojë për dy orë. Pastaj shtoni dy lugë verë Cahors dhe gjysmë gote arra në lëng. Para se të shkoni në shtrat, vlim një gotë qumësht dhe shtoni përzierjes së përgatitur më parë në të dhe pijeni në një kohë.

Një pije e tillë shëruese duhet të merret për shtatë ditë. Pas kësaj, përgatitni një infuzion tjetër për natën:

Ekziston një bimë e tillë – Akantopanas. Merrni 60 gramë të kësaj bime, bluajeni mirë përmes një mulli mishi dhe mbushni me dy litra vodka. Këmbëngulni në një vend të ftohtë për dy javë. Merrni 30 gram në kohën e gjumit, por në asnjë rast më shumë.

Përfundoni kursin e trajtimit që keni filluar dhe ju mund të shijoni rezultatet e tij!

Unë gjithashtu dua të ofroj receta shumë efektive për tinkturat.

Shtatë tinkturat – për fshatarët për fat të mirë:

  1. Tridhjetë gramë një rrënjë jarate (talaban) insistojnë në verën e bardhë, pini tre herë në ditë në një gotë.
  2. Merrni 20 gram rrënjë Rhodiola rosea dhe derdhni gjysmë litër dritë të hënës, një kështjellë prej 50 gradë. Këmbëngulni dy javë. Merrni me pikëza dy herë në ditë, 15 pika, pika holluese me ujë.
  3. 0.5 litër konjak hidhni 20 gram gjethe panje të rinj. Pini 50ml. tri herë në ditë.
  4. Shtë e nevojshme të insistoni 1: 3 rrënjën e rritjes evropiane, sipas një të thjeshtë – një zonjë e re, në vodka. Pini 25ml para mëngjesit në mëngjes.
  5. Tinktura e karafilit me kanellë mbi verën e mulled, vera e rrushit, është gjithashtu shumë e efektshme. Për gjysmë litër verë, merrni 10 gram kanellë dhe karafil. Rekomandohet të pini një gotë një herë në ditë.
  6. Për njëzet gram fara kërpi, merrni 0.5l. verë tryeze ose vodka. Kjo tretësirë ​​rekomandohet për impotencë. Merrni 30 ml., Duke shtuar kripë në majë të thikës.
  7. Nëse një mbledhje e dobët dhe derdhje e vogël provoni heqje të tretësirës. Tridhjetë gramë lëvore aromë të rrënjës insistojnë në 0.5l. verë e kuqe. Merrni një filxhan (50ml.) Dy herë në ditë.
Erofertil  Extender Male për zgjerim, rishikim, komente reale

Mos harroni se nuk mund të tejkaloni dozën, të trajtohen siç tregohet në receta. Mos mendoni se duke miratuar një normë të dyfishtë, një mbledhje e dobët, pafuqi seksuale dhe probleme të tjera mashkullore do të zhduken si një makth. Që kjo të ndodhë, mos u ndalni në gjysmë të rrugës dhe përfundoni trajtimin.

Bëhu i shëndetshëm! Mos lejoni asgjë të mposht lumturinë tuaj!

Shahinclub Shqipëri