Perga për përfitimet e potencës për burrat, përbërjen, si ta marrim si duhet

Sa më e zhvilluar dhe e mbushur teknologjikisht bota jonë, aq më shumë produkte natyrore vlerësohen. Shumë më tepër mund të blihen me çmime të përballueshme, dhe një pjesë e popullsisë ka ende mundësi ta shohë bujqësinë të jetojë. Ka përkrahës të një diete të shëndetshme, vegjetarianë dhe ndjekës të ushqimit diellor të pranës. Sidoqoftë, burrat kanë nevojë për një grup të plotë të të gjithë elementëve të gjurmëve, vitaminave dhe lëndëve ushqyese në mënyrë që të mbrojnë trupin e tyre nga varfërimi i trupit, moralit dhe seksit. Siç e dini, problemet me potencën lindin gjithnjë e më shumë të rinj, dhe mjekët ia atribuojnë këtë stresit që shoqëron të rinjtë në jetë. Por rishikimi sot i kushtohet një produkti natyral, me një përbërje të pasur jashtëzakonisht të pasur. Kjo është një bukë bletësh dhe përfitimi i saj për burrat në rivendosjen dhe ruajtjen e fuqisë.

Mjaft për të ngrënë Viagra dhe analogët e tij të dëmshëm! Në mjekësinë moderne, ka shumë pilula për të rikthyer fuqinë mashkullore, por të gjitha kanë të paktën një nga efektet anësore të mëposhtme:

 • shkaktojnë një rritje të mprehtë të presionit të gjakut;
 • absolutisht jo i pajtueshëm me alkoolin dhe ushqimet yndyrore;
 • shkaktoni "sindromën e tërheqjes" dhe efekte të tjera të pakëndshme, dhe në disa raste shkakton dëm të pariparueshëm për shëndetin tuaj!

Nëse dëshironi të arrini një mbledhje të shpejtë dhe të fortë, atëherë përdorni kapsula të sigurta: Adamour ose Amarok.

Amarok Adamour

Kjo është një qasje plotësisht e re për të zgjidhur një problem kaq delikat si një "ngritje e fortë". Përbërja e këtyre përgatitjeve përfshin ekstrakte bimore, që do të thotë se përbërësit e kapsulave Adamour ose Amarok nuk përmbajnë asnjë përbërës kimik. Shqyrtimet e burrave që kanë provuar efektet e këtyre kapsulave në vetvete konfirmojnë efektivitetin e lartë të këtyre barnave dhe madje edhe praninë e efektit terapeutik të impotencës në fazat e vona të "dobësisë seksuale".

Ju bëj thirrje që të lexoni informacione të hollësishme në lidhje me barnat moderne Adamour, Amarok, të postuar në faqet zyrtare të prodhuesve dhe tregoni për këtë njerëzve që ende përdorin pilula sintetike për një "thirrje të shpejtë të ereksionit"!

Thomas Schmidt, androlog.

Karakteristikat e dobishme dhe përbërja e "bukës së bletës"

Perga përpunohet dhe polenet e konservuara të grumbulluara nga bletët. Një produkt unik i gjallë ka për qëllim ushqimin e brezit të ri, dhe në mënyrë që koshereja të mund të mbijetojë në pranverë, para shfaqjes së luleve të mjaltit. Pas korrjes, poleni ruhet në qelizat e huallit, derdhet me mjaltë dhe acid laktik, pas së cilës bëhet polen proteina karbohidrate. Isfarë është e dobishme për fuqinë e derrit? Farë posedon:

 1. Karakteristikat antitoksike;
 2. Rrit numrin e qelizave të kuqe të gjakut në gjak, duke përmirësuar përbërjen e tij;
 3. Normalizon bilancin e leukociteve;
 4. Përbërja ka një listë të tërë të vitaminave, enzimave minerale dhe hormoneve të dobishëm për fuqinë.

Vlera ushqyese e bukës së bletëve është tre herë më e lartë se ajo e çdo produkti tjetër të bletarisë. Ajo tregon veti të shkëlqyera antibiotike. Shpesh është me shumë ngjyra, pasi nxirret nga lule të ndryshme, por me kalimin e stinës, ngjyra rreshtohet, dhe përbërja nuk pushon së qeni unike, e pasur dhe e vlefshme. Karakteristikat e bukës së bletëve dhe përbërja e tij e vitaminës nuk mund të kalojnë pa u vënë re gjatë trajtimit ose restaurimit të fuqisë. Vitaminat C, B1, B2, B6, A, D dhe kripërat minerale në trup do të ndihmojnë në rivendosjen e të gjitha proceseve që përmirësojnë dhe normalizojnë sistemin riprodhues në tërësi, dhe furnizimin e tij me gjak, duke siguruar një mbledhje të fortë në kohë.

Cilat sëmundje mund të trajtohen me bukë bletësh?

Një produkt i vlefshëm nuk privohet nga vëmendja e mjekëve. Përdoret në trajtimin e:

 • Zhdukja e përgjithshme e trupit;
 • Në rast të dështimeve në sistemin imunitar, për të forcuar sistemin imunitar;
 • Për të përmirësuar tretjen, si dhe për të furnizuar trupin me një gamë të plotë elementësh të dobishëm gjurmë;
 • Për resorbimin e pllakave nga kolesteroli i keq, domethënë pastrimi i gjakut dhe përmirësimi i përbërjes dhe lëvizshmërisë së tij;
 • Për të ruajtur elasticitetin e enëve të gjakut;
 • Perga për burrat është një antidepresant natyral që shton rezistencën ndaj stresit;
 • Lehtësimi i puffiness me adenoma të prostatës arrihet me ndihmën e qirinjve supozitorë;
 • Shtë një produkt antiallergjik, dhe gjithashtu ka një efekt anthelmintik.
Erofertil  Masturbimi i duhur për të rritur teknikun e masturbimit të penisit

Një produkt i vlefshëm është i nevojshëm si për parandalimin e shëndetit të burrave, ashtu edhe për rekrutimin e forcës seksuale të mashkullit, si dhe në fazat fillestare të sëmundjes, në simbiozë me ilaçet. Shkon mirë me çdo dietë, eliminon efektet stresuese të produkteve të caktuara në trup.

Efekti i purgës në shëndetin e burrave

Mbështetja shëndetësore për trupin mashkullor është e nevojshme, sepse ka shumë faktorë që ndikojnë negativisht në të. Shtë më e dobishme të kujdeseni për shëndetin tuaj në formën e veprimeve parandaluese, pa pritur kur stresi, infeksioni ose puna e tepërt do ta rregullojë. Ka shumë komplekse të vitaminave mashkullore në barnatore, por buka e bletëve është e vlefshme në atë që është plotësisht e natyrshme, që do të thotë se absorbohet më shpejt dhe më plotësisht nga trupi. Shouldfarë duhet të presë një njeri nga ngrënia e bukës së bletëve?

 • Për të forcuar trupin, imunitetin dhe rezistencën e tij ndaj parazitëve;
 • Mbi normalizimin e traktit tretës;
 • Për të eleminuar mikroflora parazitare;
 • Në një rritje të qëndrueshme të prodhimit të testosteronit, në normën optimale.

Perga për rishikimet për burra ka më të mirën. Praktikisht nuk ka asnjë njeri që nuk ka ndier një përmirësim në sferën seksuale, pas kursit të parë të marrjes së pastër.

Si të marrim viçi – dozën e duhur

Sigurisht që do të tregohen dozat mesatare, pasi që një urolog me përvojë duhet të këshillohet për këtë temë. E gjitha varet nga gjendja e shëndetit të burrit në fillim të kursit të pranimit.

 • Për parandalimin – 10 gram në ditë, të ndarë në disa doza në stomak bosh. Pasi të keni ngrënë viçi, ia vlen të vdes uria për 30-40 minuta të tjera;
 • Kur trajtoni dhe rivendosni fuqinë, të paktën 30 gram bukë bletë janë të nevojshme, me të njëjtat kushte administrimi;
 • Produkti thithet në mënyrë që përqendrimi maksimal i ushqyesve të depërtojë në trup me pështymë;
 • Për parandalimin, vlen të organizoni katër kurse 30-ditore në vit (në vjeshtë, në dimër një muaj, në pranverë – 2 muaj me pushim 2 javë);
 • Për trajtim – një kurs mujor, por një vëllim më të madh thithjeje.
Erofertil  Foodsfarë ushqimesh ju duhet të hani për fuqinë çfarë të hani për të rritur fuqinë

Buka e bletëve shkon mirë me çdo produkt tjetër të bletëve – mjaltë, pelte mbretërore dhe propolis.

Receta popullore

Në fakt, është më mirë të përdorni bukën e bletëve në formën e saj natyrale. Ndonjëherë, për ruajtje më të mirë dhe më të gjatë, ajo derdhet me mjaltë, dhe mbahet në frigorifer. Tinkturat mbi bukën e bletëve mund të bëhen në një raport 1: 2, ndërsa rritin frekuencën e marrjes së ilaçit. Shtë e mundur që të mos ketë bletari dhe njerëz të njohur me bletarinë aty pranë. Mund ta porosisni produktin në Internet, pasi të keni parë më parë shënimet dhe vlerësimet e klientëve të mëparshëm. Në barnatore, perga zakonisht nuk shiten, por mbase do të ketë fonde në të cilat do të jetë e pranishme. Sidoqoftë, efektiviteti i përzierjeve të tilla nuk është aq i lartë sa ai i një produkti natyral të pijeve.

Mos harroni – me përdorimin e tepërt të produktit, hipervitaminoza është e mundur, si pasojë.

Противопоказания

Buka e bletëve është më pak alergjike nga të gjitha llojet e produkteve të bletëve, dhe ndër të tjera gjithashtu. Por ekzistojnë dy sëmundje në të cilat nuk ia vlen të përdoren:

 • Diabeti mellitus;
 • Koagulimi i gjakut.

Mjekët thonë se nuk ia vlen ta merrni bukën e bletës më vonë se 19 pasdite, sepse efekti i vitaminës dhe stimulimit është shumë i fortë, dhe ka shumë të ngjarë që nuk do të funksionojë për të fjetur. Por për ata që marrin përsipër të rivendosin fuqinë, ky fakt konfirmon veprimin e shpejtë të një ilaçi natyral. Ka të ngjarë të rrisë performancën e tyre seksuale pa përdorur kimikate dhe ilaçe, dhe në të njëjtën kohë të përmirësojë gjendjen e përgjithshme të të gjithë organizmit.

Shahinclub Shqipëri